به گزارش گروه ورزشی خبرگزاری برنا و به نقل از سایت باشگاه پرسپولیس، عصر امروز محمدحسن انصاری‌فرد مدیرعامل باشگاه جلسه‌ای را با حضور افشین پیروانی مدیر تیم و یحیی گل‌محمدی سرمربی پرسپولیس برگزار کرد.

یحیی گل‌محمدی به اتفاق دستیارانش امروز بعد از حضور در مراسم هفتم مرحوم نادر باقری پیشکسوت باشگاه پرسپولیس در ساختمان باشگاه حاضر شد و بعد از امضای قرارداد دستیاران وی جلسه ای بین مدیرعامل با مدیر تیم و سرمربی برگزار شد‌.

در این نشست که قدوسی مدیر روابط عمومی و مشاور مدیرعامل هم حضور داشت  انصاری‌فرد تاکید کرد که هواداران پرسپولیس از شکل گرفتن یک کادر پرسپولیسی خوشحالند چراکه بزرگانی همچون یحیی گل‌محمدی، افشین پیروانی، کریم باقری، داوود فنایی و حمید مطهری در کادر تیم پرسپولیس حضور دارند و هر کدام از این نفرات در کنار دیگر نفرات کادر فنی و بازیکنان با غیرت و توانمند برای هواداران خاطره‌های زیادی ساخته‌ و توانمندی های بسیار زیادی دارند و همین امیدواری های زیادی ایجاد کرده که تیم‌ پرسپولیس در نیم فصل دوم‌ و شروع آن که توام با فشردگی هفت بازی سخت و حساس در لیگ برتر و‌ بازی های مهم در لیگ قهرمانان است نتایج مطلوبی بگیرد‌.

مدیرعامل باشگاه از زحمات پیروانی در نیم فصل اول و نقش محوری و موثر وی در مهار حواشی تقدیر کرد‌و از وی خواست با قدرت به کار خود ادامه دهد.

گل‌محمدی‌ هم از حضور موثر  افشین پیروانی و کریم‌ باقری در پرسپولیس یاد کرد و درباره رفاقت دیرینه خود با آنها صحبت‌هایی انجام داد و‌ در ادامه درباره توانمندی های اعضای  کادر فنی و بازیکنان تیم و لزوم همدلی و اتحاد و سخت کوشی برای برآورده کردن انتظارات هواداران و پیشکسوتان سخن گفت‌ و ابراز امیدواری کرد که باشگاه بستر خوبی برای فعالیت اعضای تیم در ارامش فراهم سازد.

در ادامه این جلسه همچنین سرمربی پرسپولیس در مورد امکانات و کمبودهای ورزشگاه شهید کاظمی مواردی را به مدیرعامل باشگاه و مدیر در میان‌ گذاشت و درخواست داشت تا برخی لوازم تمرینی و‌ تغذیه مناسب برای بازیکنان فراهم شود و بر لزوم‌‌ برنامه ریزی دقیق با توجه به فشردگی بازی‌های مهم پرسپولیس در شروع مسابقات لیگ و اسیا تاکید کرد‌.

گل‌محمدی همچنین برخی از برنامه‌های خود را به انصاری‌فرد ارائه کرد و قرار شد قبل از هر بازی و برای رسیدن به هماهنگی‌های بیشتر جلساتی در باشگاه برگزار شود.‌ افشین پیروانی هم که طی روزهای گذشته پیگیر امورات نقل و انتقالات و  تیم بوده از فردا در تمرینات پرسپولیس حضور خواهد یافت.

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: