به گزارش گروه ورزشی خبرگزاری برنا؛ مهدی رجب‌زاده مهاجم سابق تیم ملی و باشگاه ذوب‌آهن پیرامون انتخاب میودراگ رادولوویچ به عنوان سرمربی جدید ذوبی‌ها به خبرنگار برنا گفت:  من با توجه به رزومه‌ای که از این سر مربی خواندم، فکر می‌کنم او مربی خوبی باشد و بتواند در روند تیم تاثیر مثبتی بگذارد.

وی افزود: ذوب‌آهن باشگاه بزرگی است و بازیکنانی خوبی نیز دارد. این تیم توان بالایی دارد و می‌تواند در نیم فصل دوم نتایج قبل را جبران کند.

این مربی فوتبال در پاسخ به این سوال که پیرامون حضور او بر روی نیمکت ذوب‌آهن آیا صحبتی پیش آمده است یا خیر،  تصریح کرد: به صورت مستقیم خیر، ولی صحبت‌هایی صورت گرفت. البته هنوز مذاکرات جدی نشده است اما بنده این آمادگی را دارم که تجربه خودم را در اختیار بازیکنان قرار بدهم.

بازیکن سابق ذوب‌آهن در ادامه گفت: من با این باشگاه زندگی کردم. اشک ریختم و خوشحالی کردم و خانه من است. اگر باشگاه بخواهد با تمام وجود برای کمک آمده‌ام.

رجب‌زاده در پایان خاطرنشان کرد: من اگر بدانم برای باشگاه مفید فایده نیستم لحظه ای درنگ نمی‌کنم و از تیم بیرون می‌آیم. خود را مدیون ذوب آهن می‌دانم و امیدوارم بتوانم کمک کنم و در صورتی که باشگاه بخواهد با افتخار در خدمت تیم محبوبم هستم. البته از هوادران می‌خواهم چه بنده باشم و چه نباشم مانند همیشه با صبوری از بازیکنان و تیم حمایت کنم.

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: