به گزارش گروه ورزشی خبرگزاری برنا؛ مهدی رهبری، کارشناس هندبال، درباره پیروزی تیم‌ ملی ایران مقابل نیوزلند در نوزدهمین دوره رقابت‌های قهرمانی آسیا در گفتگو با خبرنگار برنا اظهار کرد: واقعیت این است به دلیل جلسه‌ای که در آن حضور داشتم متاسفانه نتوانستم بازی را تماشا کنم ولی پیگیر نتیجه این دیدار بودم هرچند که بازی چندان سختی نبود ولی خوشحالم بازیکنان و کادر فنی توانستند یک پیروزی دلچسبی را به دست بیاورند تا زمینه صعودمان به مرحله بعد به عنوان تیم اول را آسان‌تر کنند.

او در مورد دیدار با بحرین نیز گفت: برای ما کسب سهمیه جهانی بسیار اهمیت دارد و بی‌شک گذر از بحرین کلید حضور در مسابقات جهانی خواهد بود. تیم ایران در مقایسه با رقبایش با توجه به شرایط مالی که به هر حال فدراسیون ایران دارد تدارکات خیلی زیادی را نداشت ولی با همین توان و برنامه هم به نظرم خوب و قدرتمند عازم مسابقات شده است که امیدوارم در برابر بحرین هم بتوانند برد ارزشمندی را به دست بیاورند.

رهبری در پایان در خصوص شانس کسب سهیه جهانی نیز توضیح داد: احساس می‌کنم در حال حاضر ما این شانس را داریم چرا که در این مسابقات اکثر بازیکن‌های لژیونر در کنار تیم هستند. بازیکنانی که واقعا در کسب نتیجه تاثیرگذار هستند. در حال حاضر تنها خبری که می‌تواند جامعه هندبال را خوشحال کند همین کسب سهمیه است و امیدوارم بتوانیم به این مهم دست یابیم.

خبرنگار: فریبا جلیل خانی

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: