به گزارش گروه ورزشی خبرگزاری برنا؛ مظفر شاملی عضو هیات رییسه باشگاه صنعت نفت آبادان پیرامون آخرین وضعیت این تیم به خبرنگار برنا گفت: خوشبختانه تمرینات تیم با نظم و انضباط خوبی در حال برگزاری است و امیدواریم بتوانیم در نیم فصل دوم هم روند مثبت تیمی خود را ادامه بدهیم.

وی در ادامه افزود: صنعت نفت جایگاهش در جدول را مدیون حمایت هواداران است و بی‌تردید مانند همیشه برای کسب نتایج مناسب و روند صعودی تیم، نیاز به حمایت آنها از تیم خودشان وجود دارد.

رییس هیات فوتبال آبادان در ادامه با اشاره به دیدار حساس مقابل نفت مسجد سلیمان گفت: بازی با تیم های خوزستانی همواره جذابیت و حساسیت خاص خود را دارد. دو تیم روی زمین بازی می‌کنند و فکر می‌کنم شاهد بازی زیبایی باشیم و البته نتیجه این بازی‌ها نیز ارتباطی به جایگاه تیم‌ها ندارد. امیدوارم تیم بتواند در نیم فصل دوم استارت خوبی بزند و در ادامه با قدرت به کار خود ادامه دهد، جایگاه فوتبال آبادان بالای جدول است و خوشبختانه بازیکنان هم برای رسیدن به این مهم انگیزه دارند.

شاملی در پایان و در پاسخ به این سوال که آیا آل کثیر در تمرینات منظم حضور دارد و صنعت نفت آیا در ادامه بازیکن جدید خواهد گرفت یا خیر، تصریح کرد: بعید می‌دانم با توجه به مباحث مالی باشگاه بازیکن جدید جذب کنیم. ضمن اینکه اسکوچیچ هم در این باره صحبتی نکرده است.

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: