به گزارش گروه ورزشی خبرگزاری برنا، حسین اعتمادی، سرپرست تیم آرنا گستره آتیه ایرانیان درباره حضور در سوپر لیگ جودو در گفتگو با خبرنگار برنا اظهار کرد: شرکت آرنا گستره آتیه ایرانیان امسال هم در سوپر لیگ تیمداری خواهد کرد و هم به عنوان اسپانسر اصلی جودو در کنار سازمان لیگ حاضر خواهد بود. در مورد تیم‌های شرکت کننده نیز باید بگویم که ما اولین دوره است که در رشته جودو تیمداری می‌کنیم. جودو با توجه به المپیکی بودنش رشته‌ای پر طرفدار و مهمی است. به همین دلیل تلاش کردیم با جذب بازیکن و مربیان تیم ملی در اولین سال حضورمان گام خوبی را برداشته باشیم. البته برای جذب جودو کاران خارجی هم برنامه داریم آنهم از طریق کشورهایی که در نزدیکی خودمان هستند چرا که هم در این رشته شاهد رشدشان بودیم و هم از نظر هزینه برای ما به صرفه است.

وی افزود: امسال شاهد حضور تیم‌های بیشتری در سوپر لیگ هستیم که واقعا جای خوشحالی دارد چرا که همه می‌دانیم به دلیل تعلیق ظالمانه‌ای که برای جودو صورت گرفت تصور اکثریت بر این بود که شاید ورزشکاران این رشته دلزده شوند ولی برعکس این اتفاق را شاهد بودیم. امیدوارم که هرچه زودتر رایزنی‌های فدراسیون نتیجه بدهد و بازهم شاهد حضور این رشته مدال آور در میادین بین المللی باشیم.

اعتمادی در پایان افزود: حفظ انگیزه جودو کاران به ویژه ملی‌پوشان این رشته در این دوره یکی از مهمترین اقداماتی است که باید مورد توجه قرار بگیرد. در همین راستا فدراسیون برنامه‌های خوبی را در این زمینه تدارک دیده است که فکر می‌کنم رقابت‌های جایزه بزرگ مسابقات خوبی برای حضور ملی‌پوشان و سایر جودوکاران در ماه پیش رو باشد.

وبگردی

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: