به گزارش گروه ورزشی خبرگزاری برنا، 36 نفر از مدیران و کارشناسان تربیت بدنی وزارت علوم، تحقیقات و فناوری، روز گذشته و در نخستین روز از این کارگاه که در کمیته ملی المپیک برگزار شد، با مباحثی نظیر منابع درآمد رویدادهای بزرگ ورزشی با تأکید بر ورزش دانشجویی توسط علیرضا الهی، معرفی و اهمیت برنامه های آموزشی ارزش های المپیک (OVEP) توسط ناهید کریمی و چالش های مدیریت اجرایی رویدادهای بزرگ ورزشی با تأکید بر ارزش های حاکم توسط نصرالله سجادی آشنا شدند.

گفتنی است در جریان برگزاری کارگاه های روز نخست، شرکت کنندگان ضمن حضور در موزه ملی ورزش، المپیک و پارالمپیک کمیته ملی المپیک که با توضیحات حسن رنگرز مدیر این موزه همراه بود، با فعالیت های صورت گرفته در این بخش آشنا شدند.

دومین روز از کارگاه مدیریت اجرایی رویدادهای بزرگ ورزشی با همکاری اداره کل تربیت بدنی وزارت علوم و آکادمی ملی المپیک، از صبح امروز و با حضور کارشناسان و مدیران تربیت بدنی وزارت علوم، تحقیقات و فن‌آوری در محل آکادمی ملی المپیک پیگیری شد.

معرفی سازمان های المپیکی و ورزشی دنیا و همچنین معرفی جنبش المپیک و ارزش های آن، نخستین مبحثی بود که دکتر جواد آزمون  به شرکت کنندگان کارگاه ارائه داد.

در ادامه هومن بهمن پور و مهرزاد حمیدی به ترتیب در رابطه با نقش و اهمیت توسعه پایدار در رویدادهای ورزشی و اهمیت و نقش نهضت داوطلبی در رویدادهای بزرگ ورزشی به ارائه مطالبی پرداختند.

محمد حسین علیزاده مدیر کل تربیت بدنی وزارت علوم ضمن حضور در کارگاه مذکور از تلاش های کمیته ملی المپیک و آکادمی ملی المپیک به جهت کار مشترک در زمینه آموزش کارشناسان این حوزه تقدیر نموده و از مدیران و کارشناسان شرکت کننده در کارگاه خواست تا مفاهیم، ارزش ها و فلسفه المپیک را در کارهای اجرایی خود تلفیق کنند.

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: