به گزارش گروه ورزشی خبرگزاری برنا؛ هفته هفدهم رقابت های لیگ برتر فوتبال باشگاه های کشور عصر امروز با انجام چهار دیدار پیگیری می شود و تیم ها بعد از تعطیلات طولانی مدت در شهرهای مختلف به مصاف هم خواهند رفت.

از ساعت 15 تیم های ماشین سازی تبریز و سپاهان اصفهان در ورزشگاه بنیان دیزل تبریز به مصاف هم می روند. ماشین سازی که دیگر رسول خطیبی را در اختیار ندارد با هدایت احد شیخ لاری به مصاف تیم مدعی سپاهان می رود. سپاهان نیز که در آخرین بازی خود قبل از تعطیلات با چهار گل مغلوب صنعت نفت آبادان شده بود، برای اینکه از پرسپولیس صدرنشین جا نماند، محکوم به پیروزی است.

از ساعت 15:30 تیم های فوتبال پیکان تهران و نساجی مازندران در استادیوم شهدای شهر قدس مقابل هم قرار می گیرند. پیکان که تقریبا در انتهای جدول قرار دارد، برای بهبود بخشیدن شرایط خود محکوم به برد است و نساجی هم بعد از تقویت تیم خود در نیم فصل با جذب نفراتی نظیر حسین ماهینی و روح الله باقری می خواهد بهترین نتیجه ممکن را کسب کند.

از ساعت 15:30 تیم های گل گهر سیرجان و سایپا تهران در سیرجان مقابل هم قرار می گیرند. دو تیمی که شرایط خوبی در جدول ندارند و کسب پیروزی برای هر دو اهمیت زیادی خواهد داشت. این رقابت به نوعی جدال مجید جلالی با یکی از تیم های سابقش است که می تواند جالب توجه باشد.

از ساعت 15:45 نیز تیم های ذوب آهن اصفهان و پارس جنوبی جم در ورزشگاه فولادشهر برابر هم صف آرایی می کنند. میودراگ رادولوویچ و هومن افاضلی به عنوان سرمربیان جدید دو تیم اولین تجربه خود را خواهند داشت و باید دید چه نتیجه ای در این مسابقه رقم می خورد.

*شنبه 5 بهمن ماه

ماشین سازی تبریز – سپاهان اصفهان

داور: امیر عرب براقی

کمک ها: علیرضا ایلدروم – قهرمان نجفی

کمک داوران اضافی: کمیل غلامی – سیدعلی اصغر مومنی

داور چهارم: حامد تازه پور

ناظر: حسین عسگری

پیکان تهران – نساجی مازندران

داور: میثم حیدری

کمک ها: تورج عیوض محمدی – حمید نادری

کمک داوران اضافی: محمدرضا تارخ – ایمان کهیش

داور چهارم: محسن سلطانی

ناظر: رسول فروغی

گل گهر سیرجان – سایپا تهران

داور: بیژن حیدری

کمک ها: مهدی عالیقدر – مهدی الوندی

کمک داوران اضافی: حمید حاج ملک – محمدباقر پورباقر

داور چهارم: حامد صفایی

ناظر: سعید بطحایی

ذوب آهن اصفهان – پارس جنوبی جم

داور: سیدمهدی سیدعلی

کمک ها: محمد جواد مداح – علی اکبر نوری

کمک داوران اضافی: محمدحسین ترابیان – سعاد وفاپیشه

داور چهارم: حسن انتظاری

ناظر: محمدجواد تقی پور

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: