به گزارش گروه ورزشی خبرگزاری برنا؛ پایان رافت، مهاجم اسبق پرسپولیس، پیرامون برد این تیم مقابل تراکتور به خبرنگار برنا گفت: بازی بسیار حساسی بود. تراکتور چهار بازی قبلی خود را برده بود و دراین دیدار هم به‌دنبال سه امتیاز بود. از طرفی پرسپولیس در بازی رفت نتیجه را به این تیم واگذار کرده و از دقیقه اول بازی مشخص بود پرسپولیس به دنبال برد در این دیدار است.

وی افزود: پرسپولیس با توجه به تغییراتی که در ترکیب داشت تیم برتر میدان بود. حضور اوساگونا در زمین باعث شد فشار از روی علیپور برداشته شود و دیدیم که او هم بازی خوبی ارائه کرد و هم گل زد. از طرفی کامیابی‌نیا نیز به ترکیب اضافه شده بود که توانست بازی بسیار خوبی از خود ارائه کند.

مهاجم اسبق پرسپولیس در ادامه تصریح کرد: یحیی گل‌محمدی در اولین بازی خود موفق شد یک دیدار 6 امتیازی را ببرد و جا دارد این برد را به او سایر بازیکنان تبریک بگویم.

رافت در بخش پایانی صحبت‌هایش عنوان کرد: بازیکنان پرسپولیس در این بازی با دوندگی زیاد موفق شدند بازیکنان کلیدی حریف را از کار بیندازند و امیدوارم پرسپولیس با همین روند بتواند دیدارهای آینده را نیز با پیروزی پشت‌سر بگذارد و موفق شود که چهارمین قهرمانی پیاپی را کسب کند و به قول معروف پوکر کند. البته این کار در زبان ساده است و تیمی که در سه جام بازی می‌کند قطعا کار سختی پیش‌رو دارد، اما معتقدم تیم توان و پتانسیل انجام این کار بزرگ را دارد.

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: