به گزارش گروه ورزشی خبرگزاری برنا؛ سید علی موسوی، پیشکسوت باشگاه استقلال، درباره دربی 92 و آخرین وضعیت این تیم به خبرنگار برنا گفت: هر دو مربی به تازگی سکاندار هدایت تیم خود شده‌اند و نمی‌توانند تغییرات زیادی در تیم استراماچونی و کالدرون ایجاد کنند. به نظر من شاید تا یک ماه دیگر این مهم رخ دهد و مربیان تفکرات خودشان را در تیم ها تزریق کنند.

وی افزود: خوشبختانه وضعیت استقلال بسیار خوب است و به لحاظ تیمی آنها هماهنگی بیشتری نسبت به حریف دارند و به قول معروف تیم تر از پرسپولیس هستند. نباید فراموش کنیم پرسپولیس مهره های خوبی دارد و آنها تجربه بازی در دربی را دارند و این تجربه می تواند کمک زیادی به آنها بکند.

مهاجم اسبق بایرلورکوزن در بخش دیگری از صحبت هایش درباره نتیجه بازی اظهار داشت: نتیجه دربی قابل پیش بینی نیست. یک پنالتی در 5 یا 10 دقیقه اول می‌تواند معادلات را تغییر دهد و تیمی که عقب افتاده سرتا پا حمله شود و تیم حریف روی ضد حملات 2 یا 3 گل دیگر بزند. در همین فصل شما اگر به باخت‌های استقلال توجه کنید یا پنالتی از دست داده اند یا از روی نقطه پنالتی گل خورده اند.

موسوی اظهار داشت: بنده کوچک تر از آن هستم که بخواهم به هواداران چیزی بگویم، فرقی نمی‌کند همه بیرون زمین با هم دوست هستیم و زیبایی این بازی هم به کری خواندنش است و اگر در ورزشگاه هر تماشاگر تیم خود را تشویق کند شاهد جو زیبا و بازی زیبا خواهیم بود.

مهاجم اسبق استقلال درباره عدم حضور دیاباته و بازی کردن احتمالی مطهری عنوان کرد: دیاباته بازیکن بسیار خوب و تاثیرگذاری است. فکر می کنم مطهری نیز بتواند جای او را پر کند و استقلال با زوج قائدی و مطهری بیشتر روی زمین بازی می‌کند تا از سرعت آنها به بهترین نحو استفاده کند. بسیار مهم است که بازیکنان استقلال بتوانند در این دیدار به لحاظ روحی و روانی آماده این بازی مهم باشند تا از هماهنگی بالای تیمی در جهت کسب پیروزی استفاده کنند.

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: