بازی امروز تقریبا فیزیکی بود؛

قلعه‌نویی: از تساوی مقابل نفت راضی نیستم/ به اسکوچیچ تبریک می‌گویم

قلعه‌نویی: از تساوی مقابل نفت راضی نیستم/ به اسکوچیچ تبریک می‌گویم

سرمربی تیم فوتبال سپاهان اصفهان می‌گوید از نتیجه دیدار تیمش برابر نفت مسجد سلیمان راضی نیست.

به گزارش گروه ورزشی خبرگزاری برنا، امیر قلعه نویی در نشست خبری بعد از بازی با نفت مسجد سلیمان اظهار کرد: قبل از اینکه در خصوص مسابقه صحبت کنم، به دوست خوبم آقای اسکوچیچ که به عنوان سرمربی تیم ملی انتخاب شد، تبریک می گویم. مطمئنا با آمدن او فوتبال ایران به روزهای خوب بر می گردد. اسکوچیچ مربی بسیار بادانشی است.

وی درباره بازی گفت: مسجد سلیمان واقعا شهر اولین ها است. امروز یک فضای خیلی خوبی از کانون هواداران تیم حریف شاهد بودیم و برخلاف خیلی شهرهای دیگر امروز یک فضای بسیار خوب بود. باید لیاقتِ معرفت و ادب اولین ها را نیز به این مردم داد.

سرمربی سپاهان افزود: بازی امروز تقریبا فیزیکی بود. ما خیلی خوب شروع کردیم و یکی دو  موقعیت هم داشتیم اما از آنها استفاده نکردیم. با وجود تغییرات در نیمه دوم، موقعیت های خوبی روی دروازه حریف داشتیم اما تبدیل به گل نشدند. در مجموع از بازی و نتیجه راضی نبودم.

وی عنوان کرد: از مسئولان استادیوم تشکر می کنم که زمین نسبت به قبل بهتر شده بود. سال های قبل زمین کیفیت مناسبی نداشت.  نظم دفاعی و ساختاری تیم نفت مسجد سلیمان خیلی خوب بود. ما در نیمه دوم عملا حاکم میدان بودیم اما موقعیت هایمان تبدیل به گل نشدند.

آیا این خبر مفید بود؟

نتیجه بر اساس 0 رای موافق و 0 رای مخالف

وبگردی

    نظر شما

    پربیننده‌ترین اخبار ورزشی

    مهمترین اخبار

    آخرین اخبار ورزشی

    اخبار برگزیده