با هیچ‌کس تعارف نداریم؛

امیری: این دو شکست هیچ توجیهی ندارد/ ناقوس سقوط برای نساجی به صدا در آمده است

امیری: این دو شکست هیچ توجیهی ندارد/ ناقوس سقوط برای نساجی به صدا در آمده است

مدیرعامل باشگاه نساجی مازندران گفت: همانطور که یک تیم به‌خاطر عملکرد خوب و برد پاداش می‌گیرد، طبعاً هنگام شکست و بازی نامطلوب هم باید همه جریمه شوند

به گزارش گروه ورزشی خبرگزاری برنا و به نقل از روابط عمومی باشگاه نساجی مازندران؛ علی امیری، مدیرعامل باشگاه نساجی، با بیان اینکه شکست خانگی برابر سایپا و باخت به تیم قعرنشین شاهین شهرداری بوشهر به هیچ عنوان قابل توجیه نیست، اظهار کرد: این دو نتیجه نشان‌دهنده عملکرد ضعیف تیم است و بر همین اساس همه اعضای تیم اعم از کادر فنی و بازیکنان ۱۰ درصد جریمه شدند.

وی افزود: همانطور که یک تیم به‌خاطر عملکرد خوب و برد پاداش می‌گیرد، طبعاً هنگام شکست و بازی نامطلوب هم باید همه جریمه شوند، انتظار مدیریت باشگاه از تیم با توجه به امکانات، اردوی نیم‌فصل و بازیکنانی که داریم بالاست.

مدیرعامل باشگاه نساجی مازندران با اشاره به اینکه این تیم نسبت به نیم‌فصل اول دچار افت شده است، یادآور شد: با فوتبالی که در نیم‌فصل اول ارائه دادیم و بازیکنانی که در اختیار داریم تصور می‌کردیم در نیم‌فصل دوم به بالای جدول می‌رسیم اما اکنون باید برای بقا تلاش کنیم و این ناراحت‌کننده است.

امیری ادامه داد: بی‌تعارف ناقوس سقوط برای نساجی به صدا در آمده و با کسی هم تعارف داریم، من از هفته گذشته این خطر بزرگ را احساس کردم و به همین خاطر از روز چهارشنبه همراه تیم به سفر بوشهر رفتم، همه نکات مثبت و منفی را هم در این سفر نت‌برداری و یادداشت کردم.

وی بار دیگر بازیکنان تیمش را خطاب قرار داد و گفت: بازیکنان باید متوجه باشند که هزینه این تیم از سوی بخش خصوصی تامین می‌شود در حالی که سرمایه‌گذاری در این فوتبال هیچ بازگشتی ندارد، کادر فنی، بازیکنان و اعضای این تیم باید بیش از این قدردان شرکت هواپیمایی وارش باشند.

مدیرعامل باشگاه نساجی مازندران در پایان ضمن عذرخواهی از هواداران پرشور و شمار نساجی تاکید کرد: طرفداران دوست‌داشتنی نساجی بدانند که ما هم به اندازه آنها از نتایج اخیر تیم ناراحتیم، یادآور می‌شوم اسم نساجی مازندران برای ما از همه چیز مهم‌تر است و در این مسیر با هیچ احدی رودربایستی نداریم اما فوتبال هم مثل زندگی ادامه دارد، ما می‌توانیم و باید بتوانیم هر چه زودتر و در  هفته آینده و هفته‌های بعد  این خاطرات تلخ را از ذهن طرفداران نساجی پاک کنیم.

آیا این خبر مفید بود؟

نتیجه بر اساس 0 رای موافق و 0 رای مخالف

وبگردی

    نظر شما

    پربیننده‌ترین اخبار ورزشی

    مهمترین اخبار

    آخرین اخبار ورزشی

    اخبار برگزیده