به گزارش گروه ورزشی خبرگزاری برنا، فرشاد بهادرانی، پیشکسوت سپاهان درباره شرایط طلایی‌پوشان پیش از دیدار با العین امارات در رقابت‌های لیگ قهرمانان آسیا در گفتگو با خبرنگار برنا اظهار کرد: شرایط سپاهان بهتر از هر سال دیگر است. فکر می‌کنم سپاهان امسال هم از نظر کادرفنی و هم بازیکن بسیار خوب بسته شده و با این شرایط قطعا عملکرد خوبی را از این تیم در رقابت‌های آسیایی نیز شاهد خواهیم بود.

او در پاسخ به این پرسش که چرا سپاهان در نیم فصل دوم افت می‌کند؟ گفت: دلایل زیادی را می‌توان شمرد اما چیزی که اهمیت دارد این است که ببینم یک تیم در چه تاریخی از لیگ افت می‌کند و چقدر زمان می‌برد که این افت را جبران کند. افت تیم‌ها یک امر معمولی در جریان یک فصل است. سپاهان قطعا در این چند دیدار خوب نبوده اما با شناختی که از تیم داریم امیدواریم که از این مرحله هم با موفقیت عبور خواهد کرد.

بهادرانی در پایان در خصوص ماندن قلعه نویی در سپاهان توضیح داد: قلعه نویی مربی خوبی است و سپاهان هم در حال حاضر به او نیاز دارد. اما متاسفانه صحبت‌های اخیری که در مورد حضورش در تیم‌ملی شد باعث شد تمرکز کل تیم بهم بریزد و تیم آسیب ببینند. اما الان دیگر جای نگرانی نیست و قطعا سپاهان دوباره به روزهای خوبش بر می‌گردد.

خبرنگار: فریبا جلیل خانی

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: