ایمان رزاقی‌راد در گفتگو با خبرگزاری برنا:

شهرخودرو باید روش گل‌محمدی را ادامه دهد/ همیشه مقابل تیم‌های عربی مشکل داشتیم/ بازیکنان از لحاظ فنی چیزی کمتر از الهلال ندارند

بازیکن سابق تیم فوتبال شهرخودرو گفت: اگر مثل دیدار قبلی بازی کنند و تیم حریف را تحت فشار قرار دهند، قطعا موفق خواهند شد و سه امتیاز را می‌گیرند.

به گزارش گروه ورزشی خبرگزاری برنا، ایمان رزاقی‌راد بازیکن سابق تیم فوتبال شهرخودرو طی گفتگو با خبرنگار برنا در خصوص وضعیت این تیم برای حضور در لیگ قهرمانان آسیا و دیدار با الهلال عربستان بیان کرد: ما همیشه جلوی تیم‌های عربی مشکل داشتیم و این به دلیل بحث‌های سیاسی است که بین کشورها وجود دارد، اگرنه از لحاظ فنی همیشه تیم‌های ایرانی قوی‌تر بودند. مسائل سیاسی باعث شده، کار ما ایرانی‌ها یک خورده سخت شود، مثل همین گرفتن میزبانی از ایران.

وی افزود: تیم شهر خودرو مدت زیادی دست یحیی گل‌محمدی بود و به همین دلیل هنوز از نظر فنی تفکرات او اعمال می‌شود و این پرس از جلو و بازی مالکانه‌ای انجام می‌دهد. شهرخودرو با این روش موفق بوده است، غیر از این بازی اخیر که مقابل فولاد نتیجه را واگذار کرد. انقدر هم مستحق باخت نبود، اما بازیکنان به دلیل دو بازی سنگینی که پیش از این دیدار داشتند، بسیار خسته بودند.

رزاقی‌راد اظهار داشت: بازیکنان شهرخودرو برای بازی مقابل الهلال عربستان ریکاوری می‌شوند. اگر مجتبی سرآسیابی مربی تیم تفکرات و روش گل‌محمدی را دنبال کند و نخواهد تغییر ذهنیت در ورزشکاران ایجاد کند، نتیجه خوبی خواهند گرفت.

بازیکن سابق تیم فوتبال شهرخودرو در پایان گفت: شهر خودرو در مرحله مقدماتی که بازی را بردند، با همان تفکر پرس از جلو را دنبال کردند و تغییر ذهنیت ندادند. این تغییر می‌تواند بازیکنان را دچار مشکل کند، تا بخواهند به تغییر تمرینات و تاکتیک عادت کنند، زمان زیادی می‌برد. فکر می‌کنم کار درست این است که همان روش قبلی را که داشتند، ادامه دهند. اگر مثل دیدار قبلی بازی کنند و تیم حریف را تحت فشار قرار دهند، قطعا موفق خواهند شد و سه امتیاز را می‌گیرند.

وبگردی

    نظر شما

    پربیننده‌ترین اخبار ورزشی

    مهمترین اخبار

    آخرین اخبار ورزشی

    اخبار برگزیده