به گزارش گروه ورزشی خبرگزاری برنا، نازنین ملایی، درباره شرایط تمریناتش برای حضور موفق در رقابت های انتخابی المپیک اظهار کرد: بعد از رقابت های قهرمانی آسیا به میزبانی کره جنوبی بدون وقفه تمریناتم را ادامه دادم تا از نظر بدنی افت نداشته باشم. هدف گذاری من انتخابی المپیک توکیو بود و به همین دلیل در کاپ آسیا نیز شرکت کردم و در کنار مسابقه سبک وزن، در مسابقه سنگین وزن هم به آب زدم تا خودم را ارزیابی کنم. در آنجا 2 مدال طلا گرفتم و پس از مسابقات نیز دوباره وارد اردو شدم.

دارنده مدال طلای روئینگ قهرمانی آسیا ادامه داد: من زیر نظر آقای فرزام تمریناتم را انجام می دهم و شرایطم بهتر و بهتر می شود. هدف ما رقابت های انتخابی المپیک است و باید تا اردیبهشت ماه سال آینده با تمام توان تمرین کنم که در این مسابقات به هدفم برسم. تمرین های خوبی هم دارم و روندم راضی کننده است.

ملی پوش روئینگ ایران در پاسخ به این سوال که برنامه اش در ماه های پیش رو چیست؟ تصریح کرد: سرمربی تیم برنامه ریزی کرده بود تا بتوانیم اردویی در کشور چین داشته باشیم اما به دلیل ویروس کرونا و مشکلاتی که در چین ایجاد شده این اردو برگزار نمی شود. به همین دلیل فعلا در ایران و دریاچه آزادی کارمان را ادامه می دهیم تا مکان جدید تمریناتمان مشخص شود.

وی افزود: به هر حال من تمریناتم را انجام می دهم. هدف من کسب سهمیه المپیک است و می دانم که رقیبان قدرتمندی دارم و باید بیش از همیشه تمرین کنم تا به مرز آمادگی برسم. خدا را شکر که این روزها آرامش خوبی هم دارم و زیر نظر آقای فرزام برای انتخابی المپیک آماده می شوم.

ملایی در پاسخ به این سوال که پیش بینی اش از رقابت های انتخابی المپیک چیست؟ تصریح کرد: آن کاری که من باید انجام بدهم تمرین کردن و آماده شدن است. بعد از قهرمانی آسیا به سرعت وارد اردو شدم و تمریناتم را ادامه دادم. هم در آن مسابقات و هم در کاپ آسیا حریفان را ارزیابی کردیم. همه کشورهای آسیایی برای کسب سهمیه المپیک تلاش می کنند و برنامه ریزی دارند. ما هم به سختی تمرین می کنیم تا انشالله موفق شویم. من انگیزه زیادی دارم و می خواهم بهترین نتیجه را بگیرم و تمام تلاشم را انجام می دهم.

دارنده مدال نقره بازی های آسیایی جاکارتا با بیان این مطلب که شرایط انتخابی المپیک با همه مسابقات تفاوت دارد، گفت: به خوبی می دانم که رقابت های انتخابی المپیک شرایط خاص خودش را دارد و به هیچ وجه با رقابت های دیگر قابل مقایسه نیست. کارمان سخت است و به نظرم اگر حواسمان نباشد غافلگیر خواهیم شد. آقای فرزام همیشه این موضوع را تاکید می کند و امیدوارم که بتوانم در این مدت باقی مانده به اوج آمادگی و نقطه ایده آل برسم و در مسابقات افتخارآفرینی کنم.

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: