به گزارش گروه ورزشی خبرگزاری برنا؛ جمشید تقی زاده ضمن تبریک فرا رسیدن چهلمین و یکمین فجر اظهار داشت این شور و اشتیاق مردم، حضوری مقتدرانه در جهت حمایت از انقلاب اسلامی است.

او با اشاره به شهادت سردار سپهبد قاسم سلیمانی و همزمانی چهلمین روز عروج آسمانی این بزرگ مرد افزود: امروز همه اقشار خود  را مکلف می دانند تا از خون به ناحق ریخته شده فرزندان این سرزمین دفاع کنند.

معاون وزیر تاکید کرد: دشمنان ایران بدانند مردم در کنار امام، نظام و انقلاب اسلامی هستند و در برابر تهدیدات نخواهند هراسید، استقلالشان را حفظ می کنند و تا آخرین لحظه ایستادگی خواهند کرد.

وی وظیفه جامعه ورزش و جوانان در شرایط کنونی را بسیار سنگین و حساس توصیف کرد و افزود: آنها سربازان زمان صلح در میادین بزرگ ورزشی هستند و باید از نام ایران و برای سربلندی کشورمان با تمام وجود دفاع کنند.

معاون حقوقی امور مجلس و استان های وزارت ورزش و جوانان با اشاره به حضور ملی پوشان کشورمان در راهپیمایی در کنار آحاد مردم تصریح کرد: ورزشکاران کشورمان امروز در کنار ملت فهیم کشور پرچم عزت آفرینی ایرانی را پرغرور در برابر چشمان جهانیان به اهتزاز در آورده اند.

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: