به گزارش گروه ورزشی خبرگزاری برنا؛ مهدی علی‌نژاد در حاشیه مراسم راهپیمایی 22بهمن با تبریک فرارسیدن چهل  و یکمین سالگرد پیروزی انقلاب، گفت: مردم بازهم در یک 22بهمن دیگر باشکوه و پرشور به راهپیمایی آمدند.

سرپرست معاونت توسعه ورزش قهرمانی و حرفه ای وزارت ورزش و جوانان ادامه داد: جامعه ورزش هم به عنوان گروهی که همیشه در کنار مردم بوده است امروز حضور پرشوری در این مراسم داشت و نشان داد که پای انقلاب و اسلام ایستاده است.

وی افزود: تقارن سالگرد پیروزی انقلاب با چهلمین روز شهادت حاج قاسم سلیمانی یک روز خاص را رقم زد. شهادت این مرد بزرگ مصیبت و رخداد بزرگی بود و مردم نیز در مراسم‌های مختلفی که برای ایشان گرفته شد همبستگی خاصی در شهرهای مختلف نشان دادند. باید این را هم بگویم که راه انقلاب با شهادت حاج قاسم سلیمانی از بین نخواهد رفت و این مسیر همچنان ادامه خواهد داشت.

سرپرست معاونت توسعه ورزش قهرمانی و حرفه‌ای وزارت ورزش و جوانان درباره انتخاب دراگان اسکوچیچ به عنوان سرمربی تیم ملی فوتبال، گفت: انتخاب سرمربی تیم ملی برعهده فدراسیون بوده و این نهاد با اختیار خودش اسکوچیچ را انتخاب کرده است.

علی‌نژاد در پایان درباره اینکه شنیده می‌شود شاید میزبانی‌های تیم‌های ایرانی در لیگ قهرمانان آسیا از آنها گرفته شود، عنوان کرد: سایت کنفدارسیون فوتبال آسیا اسامی ورزشگاه‌های کشور ما به عنوان میزبان را نوشته است. شاید این مسئله که عنوان می‌کنید مربوط به قبل از توافقات صورت گرفته است به هرحال ان‌شاءالله که کنفدراسیون فوتبال آسیا به توافقات صورت گرفته پایبند بماند.

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: