اگر اشتباهات مدافعان نباشد گلی در فوتبال رد و بدل نمی‌شود؛

درخشان: اعتراض مدافعان پرسپولیس به داور اشتباه بود/ عملکرد مهاجمان خارجی باید بهتر از بازیکنان داخلی باشد

سر مربی سابق پرسپولیس گفت: باید نقاط ضعف را در این دیدار برطرف کنیم و پرسپولیس می تواند در بازی های بعدی با کسب پیروزی زمین بازی را ترک کند.

به گزارش گروه ورزشی خبرگزاری برنا؛ حمید درخشان، پیشکسوت باشگاه پرسپولیس پیرامون بازی این تیم مقابل الدحیل به خبرنگار برنا گفت: اگر اشتباهات مدافعان نباشد گلی در فوتبال رد و بدل نمی شود. البته بازیکنان نباید به داوران در آن صحنه اعتراض می کردند و باید حداقل منتظر می شدند تا توپ از بازی خارج شود.

سرمربی اسبق پرسپولیس در ادامه افزود: نکته مهم درباره پرسپولیس است که بازی با الدحیل تمام شد و بازیکنان باید تمرکز خود را روی بازی بعدی مقابل الشارجه بگذارند. باید نقاط ضعف را در این دیدار برطرف کنیم و پرسپولیس می تواند در بازی های بعدی با کسب پیروزی زمین را ترک کند.

بازیکن پیشین پرسپولیس درباره حضور اوساگونا و استوکس در کنار و اینکه آیا این زوج می‌تواند در ادامه هم موفق باشد، اظهار داشت: امیدوارم این دو بازیکن خارجی در ادامه بهتر بازی کنند به گونه ای که بتوان گفت آنها از مهاجمان داخلی بهتر هستند. به هر حال اینکه کدام بازیکنان در ترکیب اصلی حضور داشته باشند برعهده سرمربی است.

درخشان عنوان کرد: جا دارد به سپاهان بابت بازی خوب و برد خوبش هم تبریک بگویم. باشگاه‌ها خارج از ایران همه نماینده کشورمان هستند و همه باید از آنها حمایت کنیم. امیدوارم تیم‌های ایرانی در هفته دوم لیگ قهرمانان هم بتوانند نتایج خوبی کسب کنند.

وبگردی

    نظر شما

    پربیننده‌ترین اخبار ورزشی

    مهمترین اخبار

    آخرین اخبار ورزشی

    اخبار برگزیده