به گزارش گروه ورزشی خبرگزاری برنا و به نقل از سایت فدراسیون کاراته، فدراسیون جهانی کاراته امروز با ارسال نامه رسمی از جواد سلیمی رئیس کمیته داوران و عضو شورای داوران آسیا و جهان دعوت کرد در آخرین رقابت های انتخابی کسب سهمیه المپیک ۲۰۲۰ که در پاریس برگزار می شود حضور یابد.  این مسابقات از ۶ می تا ۱۰ می ۲۰۲۰ در سالن برسی شهر پاریس برگزار می شود.

خاویر اسکالانته (رئیس) از سوئد، روبرت هامارا از نروژ، فریبا مدنی از آمریکا، منصور السطان از کویت، رافائل اورتگا از فرانسه، کازو تاکاشی از ژاپن، جواد سلیمی از ایران، اوگور کوباش از ترکیه، جوزپه زاگارو از ایتالیا، گیدو عبدلله از گواتمالا، مایکل هوانگ از تایپه و ماجون تین از چین و خوان آنتونیو ولاسکو از اسپانیا، پیرکو هینان از فلاند، عماد السرسی از مصر، رولند لوینگر از آلمان به عنوان داور مسابقات فوق هستند.

این ۱۷ داور دعوت شده داوران رسمی المپیک ۲۰۲۰ هستند که می بایست بعد اتمام مسابقات پاریس ۳ روز در کلاس کارگاه های عملی حضور داشته باشند.  این مسابقات فقط در اوزان رسمی المپیک بمدت سه روز در سالن ۲۰ هزار نفری برسی پاریس برگزار می شود.

لازم به ذکر است کشورهایی که نتوانستند از طریق رنکینگ سهمیه المپیک کسب کنند این مسابقه آخرین شانس برای کسب سهمیه است و ورزشکارانی که مدال می گیرند اتوماتیک سهمیه المپیک را کسب می کنند.

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: