به گزارش گروه ورزشی خبرگزاری برنا، عبدالله ویسی، سرمربی تیم فوتبال پیکان تهران در نشست خبری پیش از بازی با فولاد خوزستان اظهار داشت: شرایط تیم ما به گونه ای است که همه بازی ها سرنوشت ساز است. امیدوارم بتوانیم فولاد را شکست بدهیم.  پیکان بازیکنان توانمندی دارد و می خواهیم در جدول لیگ بمانیم.

او درباره تغییر در کادرفنی تیمش گفت: مکوندی و احمد کعبیان پور به ما اضافه شده اند. میرزاپور مربی دروازه بانی ماست و حبیب افتخاری هم مدیر رسانه ای تیم ماست. طهماسبی هم مدیر تیم است. در فهرست بازیکنان هم سه جای خالی داریم و بعد از این هفته که لیگ تعطیل می شود، تیم را بررسی می کنیم و اگر نیاز به جذب بازیکن داشتیم، فقط بازیکن خارجی جذب خواهیم کرد.

ویسی درخصوص اینکه قولی برای بقا پیکان در لیگ برتر داده یا نه، گفت: قول داده ام که تیم پیکان صدرصد در لیگ برتر می ماند. 15 مربی می خواستند به پیکان بیایند و من هم یکی از این مربیان بودم. زیرا همه مربیان می دانستند که این تیم پتانسیل خوبی دارد. خوشحالم که به لیگ برتر برگشته ام و با رزومه ای که  دارم حق من نیست که بیرون بنشینم. متاسفانه اکثر مدیران به رزومه نگاه نمی کنند و فقط نگاه می کنند ببیند چه کسی او را حمایت می کند و مدیر برنامه هایشان چه کسی است.

او افزود: من شاهین بوشهر را به لیگ برتر آوردم. استقلال خوزستان را دو سال در لیگ نگه داشتم و بعد با این تیم قهرمان لیگ شدیم و اما می آیند می گویند فلان مربی با فلان تیم ششم جدول است و بهترین نتایج تاریخ باشگاه را گرفته است. مدیران باشگاه پیکان اما برنامه من را قبول کردند و به آن احترام گذاشتند.

ویسی درباره شناختش از فولاد گفت: فولاد تیم قدرتمندی است و به تمام معنا یک باشگاه است و در آسیا شاید تک باشد. این تیم پتانسیل بالایی دارد و می تواند سهمیه آسیایی بگیرد و در حد قهرمانی هم هست. ما آنها را به خوبی آنالیز کرده ایم همانطور که انها ما را آنالیز کرده اند و امیدوارم بتوانیم مقابل این تیم موفق شویم.

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: