به گزارش گروه ورزشی خبرگزاری برنا و به نقل از  روابط عمومی فدراسیون کشتی، ناصر فروتن رئیس کمیسیون داوران کشتی کشور با تأیید این خبر گفت: کمیسیون داوران اتحادیه جهانی کشتی از محمد مصلایی‌پور داور درجه S1 و المپیکی کشورمان برای قضاوت در رقابت‌های گزینشی المپیک در قاره اروپا که از اهمیت بسیار بالایی نیز برخوردار است، دعوت رسمی به عمل آورده است.

فروتن افزود: کمیسیون داوران اتحادیه جهانی کشتی برای انتخاب داوران قضاوت کننده در المپیک 2020 توکیو مراحل مختلفی را درنظر گرفته است که رقابت‌های گزینشی قاره‌ای برای داوران آن قاره نیز یکی از این مسابقات می‌باشد اما حضور داور المپیکی کشورمان در رقابت‌های گزینشی اروپا، نشان از توانمندی‌های داوران ایرانی به جهت قضاوت در رقابت‌های المپیک می‌باشد.

رقابت‌های گزینشی المپیک در قاره اروپا روزهای 26 اسفند سال جاری تا 3 فروردین ماه سال 99 در شهر بوداپست مجارستان برگزار می‌شود.

لازم به ذکر است، محمد مصلایی‌پور، سعید عباسی، نیما صادقی و مهدی بشیری چهار داور درجه S1 کشورمان هستند که می‌بایست در مسابقات قهرمانی بزرگسالان آسیا که روزهای 29 بهمن تا 4 اسفندماه در شهر دهلی نو کشور کشور هند برگزار می‌شود، قضاوت کنند. و این داوران کشورمان عصر فردا (شنبه) راهی کشور هند می‌شوند.

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: