به گزارش گروه ورزشی خبرگزاری برنا؛ مسابقات مرحله پایانی لیگ دسته یک پومسه مردان منطق کشور «جام نشاط»، امروز (جمعه - 25 بهمن ماه) با حضور 165 پومسه رو از استان های سراسر کشور در فدراسیون تکواندو برگزار شد.

این رویداد در بخش انفرادی استاندارد در رده‌های سنی کمتر از 12 سال، 12 تا 14 سال، 15 تا 17 سال، 18 تا 30 سال، 31 تا 40 سال، 41 تا 50 سال و بالای 51 سال پیگیری شد. در بخش ابداعی رده‌های سنی کمتر از 14 سال، 15 تا 17 سال و بالای 18 سال به اجرای فرم پرداختند و در بخش تیمی‌ نیز مسابقات میان رده‌های سنی کمتر از 14 سال، 15 تا 17 سال، 18 تا 30 سال و بالای 31 سال انجام شد.

با این دوره از رقابت‌ها، پومسه‌روهای هیات تکواندو شهرستان اصفهان با 51 امتیاز کاپ قهرمانی را بالای سر بردند، احیاء سپاهان با 27 امتیاز نایب قهرمان شد و آکادمی نظری و بایوران به ترتیب با 24 و 15 امتیاز عنوان سومی و چهارمی را کسب کردند.

برترین‌های این دوره از مسابقات از سوی سازمان لیگ به شرح ذیل اعلام شده است:

بهترین سرمربی: حسین بهشتی (هیات تکواندو شهرستان اصفهان)

بهترین داور: محمدحسین ربانی (قم)

فنی ترین بازیکن: علیرضا زینی (هیات تکواندو شهرستان اصفهان)

بهترین سرپرست: یوسفی (هیات تکواندو شهرستان اصفهان)

تیم اخلاق: هیات تکواندو استان همدان

نتایج تیمی و انفرادی کسب شده نیز به شرح ذیل است:

«بخش انفرادی»

رده‌سنی کمتر از 12 سال:

1- علیرضا زینی (اصفهان)

2- حسین یوسفی (مازندران)

3- علیرضا پرویزی (بوشهر) - یاسین محمدیان (قزوین)

رده‌سنی 12 تا 14 سال:

1- یاسین وکیلی  (اصفهان)

2- امیررضا اسماعیل (اصفهان)  

3- محمدطاها حیدری (مازندران) - محمد الماسی  (البرز)

رده‌سنی 15 تا 17 سال:

1- احسان یونسی (بوشهر)

2- محمدمهدی حیدری (اصفهان)

3- یاسان محمدعلیخانی (قزوین) - محمدمهدی اکبری (تهران)

رده‌سنی 18 تا 30 سال:

1- محمدمهدی جمشیدی (همدان)

2-امین مرادی (اصفهان)

3- محمدمهدی احمدی  (اصفهان) - علی وحید  (اصفهان)

رده‌سنی 31 تا 40 سال:

1- حامد قربانی زاده (فارس)

2- محمد مظفری (چهارمحال بختیاری )

3- مهدی قاسمی  (اصفهان)- مجتبی همتی (همدان)

رده‌سنی 41 تا 50 سال:

1- علی شاه حسینی (البرز

2- سید آیت الله هاشمی شیخ شبانی (اصفهان)

3- حسین وحیدی راد (آذربایجان شرقی) - احمدرضا آقا محمد ربیع (اصفهان)

رده‌سنی 51 تا 60 سال:

1- کاوه وحیدی راد (آذربایجان شرقی)

2- عباس رفیعی (قم)

3- مجید طاهری (گیلان) - حسین کوهی (مازندران)

«بخش ابداعی»

رده‌سنی کمتر از 14 سال:

1- مهدی شواخی (اصفهان)

2- محمدامین حبیب زاده (اصفهان)

3- محمد ارحمی (البرز) - مهدی صیادی (گلستان)

رده‌سنی 15 تا 17 سال:

1- رضا جلالی فر (مازندران)

2- محمد احمدی فرد (اصفهان)

3- محمد مهدی حسین آبادی (قزوین)  – محمدمهدی بلانیان (اصفهان)

رده‌سنی بالای 18 سال:

1- امیرحسین سلطانی (اصفهان)

2- مرصاد اسحاقی (خراسان رضوی)

3- رضا ابراهیمی (مازندران) – سجاد عباسی (اصفهان)

«بخش تیمی»

رده‌سنی کمتر از 14 سال:

1- هیات تکواندو شهرستان اصفهان

2- آکادمی نظری ب

3- هیات تکواندو شهرستان اصفهان - بایوران

رده‌سنی 15 تا 17 سال:

1-احیا سپاهان

2-  بایوران

3- هیات تکواندو شهرستان اصفهان - آکادمی نظری

رده‌سنی 18 تا 30 سال:

1- آکادمی نظری

2- هیات تکواندو شهرستان اصفهان

3- احیا سپاهان - هیات تکواندو همدان

رده‌سنی بالای 31 سال:

1- هیات تکواندو شهرستان اصفهان

2- آکادمی نظری

3- هیات تکواندو استان فارس

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: