به گزارش گروه ورزشی خبرگزاری برنا؛ علیرضا اکبرپور، پیشکسوت باشگاه استقلال پیرامون آخرین وضعیت این تیم و بازی حساس روز دوشنبه مقابل الاهلی عربستان به خبرنگار برنا گفت: استقلال متاسفانه شرایط سختی دارد و به اندازه یک تیم درون زمین بازیکن مصدوم دارد. ضمن اینکه بازی با تیم‌های عربستانی نیز ساده نیست و آن ها هر کاری انجام می دهند تا بتوانند بازی را به نفع خود به پایان برسانند.

وی افزود: استقلال هم تیم دست و پا بسته ای نیست. ارسلان مطهری نشان داده مهاجم خوب و گلزنی است. در کنار او تبریزی قرار دارد که اگر به لحاظ روحی و روانی در شرایط خوبی باشد، بی‌تردید می‌تواند به تیم کمک کند. البته بازیکنانی مانند زکریا مرادی که جوان و دونده هستند نیز می‌توانند در این بازی برای استقلال کارگشا باشند.

مهاجم پیشین استقلال و تیم ملی در پاسخ به این سوال که آیا به نظرش در صورت حضور بلبلی این بازیکن نیز می‌تواند به تیم کمک کند، اظهار داشت: به نظر من بازیکنی که پیراهن تیم استقلال را می پوشد باید خود را برای هر لحظه از هر بازی آماده کند. دیگر فرقی ندارد شما در آسیا بازی می کنید یا در دربی برای استقلال بازی می‌کنید و باید بدانید میلیون‌ها چشم تلاش شما را رصد می کنند.

اکبرپور عنوان کرد: استقلال می‌تواند مقابل الاهلی به سه امتیاز بازی دست پیدا کند و فقط نکته مهم این است که بازیکنان در روز بازی بتوانند با تمرکز کافی وارد زمین شوند. به  هرحال 5 بازی در 17 روز انرژی زیادی از تیم گرفته است اما بازیکنان استقلال مرد روزهای سخت هستند و می‌توانند با تلاش و قدرت، هواداران را خوشحال کنند و به امید خدا استقلال دوشنبه دست پر از میدان خارج خواهد شد.

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: