به گزارش گروه ورزشی خبرگزاری برنا و به نقل از سایت رسمی  باشگاه فرهنگی ورزشی شهرخودرو خراسان، وحید علیپور اظهار داشت: از آنجا که تاشکند پرواز مستقیم ندارد و مسیرهای پروازی ترکیه و قطر عملا باعث سرگردانی و ترانزیت طولانی تیم در فرودگاه‌های استانبول و دوحه می‌شد، پرواز اختصاصی از شرکت هواپیمایی ماهان برای سفر تیم به تاشکند در نظر گرفته شده تا تیم ما فردا صبح مستقیما به مقصد تاشکند پرواز کند.

علیپور با بیان اینکه تاکید مالکیت باشگاه شهرخودرو همواره بر بهترین امکانات برای سفر نماینده خراسان بوده، تاکید کرد: مطابق با آنچه در بازی‌های دور پلی‌آف در شارجه و قطر و همچنین در اولین بازی دور گروهی در دوبی رخ داد، باز هم یکی از بهترین هتل‌های شهر میزبان را این بار در تاشکند برای اقامت تیم شهرخودرو رزرو شد تا تیم با کمترین خستگی و بهترین امکانات، آماده رویارویی با پاختاکور شود.

قائم‌مقام شهرخودرو درخصوص ویزای ازبکستان متذکر شد: همچنان منتظر دریافت ویزا ازبکستان هستیم اما در این باره هیچ نگرانی‌ای نداریم تا فردا صبح از مشهد عازم تاشکند شویم. ضمن اینکه با مشورتی که از قبل صورت گرفته بنا به شرایط جوی ساعت این بازی نیز قدری از سوی میزبان به جلو کشیده شد و بعد از بازی بلافاصله همان شب با همان هواپیما به مشهد باز خواهیم گشت.

دیدار تیم های شهرخودرو خراسان و پاختاکور روز دوشنبه در ساعت 14:30 به وقت محلی تاشکند در ازبکستان برگزار خواهد شد.

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: