به گزارش گروه ورزشی خبرگزاری برنا و به نقل از سایت رسمی باشگاه پرسپولیس، کاروان سرخپوشان که عصر امروز به شارجه رسید بلافاصله بعد از اسکان در هتل راهی تمرین شدند - نخستین تمرین سرخپوشان در شارجه از ساعت ۱۷:۱۵ دقیقه به وقت محلی در زمین تمرینی شماره یک باشگاه الشارجه آغاز شد - تمرین با گرم کردن و انجام حرکات کششی آغاز شد. - آقاوسط در قالب سه گروه بخش بعدی تمرین بود.

در این قسمت گل‌محمدی هم حضور داشت و در یکی از گروه‌ها پابه‌پای سایرین تمرین کرد و با انرژی بالایی شاگردانش را به حفظ توپ تشویق می‌کرد - مرور کارهای تاکتیکی آخرین بخش تمرین امروز بود. - بعد از پایان تمرین گل‌محمدی، باقری و مطهری با یکدیگر بر سر گل کردن شوت از پشت محوطه جریمه کری‌خوانی جالبی داشتند. - حدود ۲۰ هوادار در تمرین حضور داشتند و در پایان با اعضای تیم و کادر فنی عکس یادگاری گرفتند.

افشین پیروانی هم دقایقی بین آنها حاضر شد و از حمایتشان تشکر کرد. - چانگ، ناظر بازی پرسپولیس و الشارجه در تمرین امروز سرخپوشان حاضر شد و آخرین موارد مربوط به تمرین فردا و نشست‌های خبری و هماهنگی را با پیروانی، حسینی و اشرف چک کرد.

پیروانی هم به او خوشامد گفت و از حضورش تشکر کرد. - تمرین امروز یک ساعت به طول انجامید و سرخپوشان بعد از سرد کردن بدنهای خود به هتل بازگشتند.

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: