به گزارش گروه ورزشی خبرگزاری برنا؛ علیرضا پاکدل، رئیس فدراسیون هندبال درباره انتصاب مهدی علی‌نژاد به عنوان معاون توسعه ورزش حرفه‌ای و قهرمانی در گفتگو با خبرنگار برنا اظهار کرد: به وزیر ورزش و جوانان بابت این درایت و انتخاب تبریک می‌گویم. علی‌نژاد یکی از موفق‌ترین روسای فدراسیون‌های ورزشی در ادوار گذشته بود. امیدوارم در این پست هم بتواند همان موفقیت‌ها را به شکل جدیدتر ادامه دهند. قطعا در این مسیر نیز جامعه ورزش و با همراهی خود کمک خواهد کرد تا اهداف ترسیم شده برای ورزش ایران تحقق یابد.

رئیس فدراسیون هندبال درباره پخش تلویزیونی بازی لیگ برتر بانوان برای اولین بار در 40 سال گذشته توضیح داد: با توجه به پتانسیل و استعدادهای حاضر در این رشته و به ویژه در بخش بانوان این درخواست همواره وجود داشت که بازی بانوان برای بهتر دیده شدن و جذب اسپانسرهای بهتر و بیشتر پخش تلویزیونی شود. از آنجایی هم که پوشش بانوان هندبالیست کامل ترین نوع پوشش در ورزش بانوان است از نظر ما ایراد خاصی برای پخش وجود نداشته و ندارد. در همین راستا رایزنی های بسیاری را انجام دادیم که در نهایت منجر به پخش یکی از بازی‌های لیگ شد. خوشبختانه استقبال خوبی هم صورت گرفت.

او در پاسخ به این سوال که آیا این روند ادامه دار خواهد بود یا خیر؟ گفت: لیگ به پایان رسیده اما قطعا برای فصل بعد هم تلاش خواهیم کرد مسابقات لیگ بانوان از طریق رسانه ملی پخش شود.

خبرنگار: فریبا جلیل خانی

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: