به گزارش گروه ورزشی خبرگزاری برنا؛ نازنین شهرکی، عضو تیم‌ ملی گلف بانوان درباره آخرین وضعیت خود برای حضور در تورنمنت بین‌المللی لاهور پاکستان در گفتگو با خبرنگار برنا عنوان کرد: خوشبختانه شرایط خوبی داریم. این سومین اردویی بود که قبل از اعزام برگزار کردیم هرچند که معتقدم اگر اردوها بیشتر و به صورت مستمر باشد قطعا نتایج بهتری هم حاصل می‌شود اما به هر جهت این اردوها هم خوب بود و از نظر آمادگی شرایط خوبی را داریم.

او در پاسخ به این سوال که اصلی‌ترین رقبای ما در گلف کدام کشورها محسوب می‌شوند؟ گفت: یازده کشور مانند تایلند، اوگاندا، افغانستان، پاکستان، ترکیه، مالزی، سریلانکا در این تورنمنت حضور دارند. تایلند که تقریبا یکی از کشورهای موفق در گلف به شمار می‌رود قطعا یکی از رقبای اصلی ما در این مسابقات خواهد بود. پاکستان هم میزبان است و در خانه خود بازی می‌کند که بی شک از این امتیاز هم استفاده خواهد کرد.

شهرکی در پایان درخصوص شانس کسب سکو توضیح داد: تورنمنت خوبی است و با توجه به اسامی کشورهایی که عنوان شده به نظر می‌رسد از نظر کیفی هم سطح بالایی داشته باشد اما پیش‌بینی نتیجه کار دشواری است هرچند که همه ما برای کسب سکو قدم در مسابقات خواهیم گذاشت.

خبرنگار: فریبا جلیل خانی

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: