به گزارش گروه ورزشی خبرگزاری برنا، فرزانه فصیحی رکوردار دو سرعت ایران در خصوص دیدار با وزیر ورزش و جوانان در گفتگو با خبرنگار برنا بیان کرد: با هماهنگی‌های رییس کمیته ملی المپیک که همیشه حامی و پشتیبان ما بوده است، جلسه‌ای بسیار خوب با وزیر ورزش و جوانان برگزار شد. طی صحبت‌هایی که در این جلسه داشتیم، مشخص بود که دکتر سلطانی‌فر دائما پیگیر مسابقات، نتایج و روند این اتفاق بوده است و در نهایت برای من آرزوی موفقیت کرد.

وی افزود: وزیر ورزش با صحبت‌های بسیار دلگرم‌کننده و امیدوارکننده، به من برای ادامه این راه و پیگیری تمیریناتم امید داد و از من خواست تا با خیال راحت برای رسیدن به المپیک تلاش کنم. 

رکوردار دو سرعت کشورمان درباره حضورش در مسابقات ترکیه و رکوردی که به ثبت رساند اظهار داشت: آخرین رکوردی که جابه‌جا کردم در مسابقات ترکیه بود. دونده‌های بسیار مطرحی از کشورهای مختلف دنیا حضور پیدا کرده بودند که قهرمان آسیا و مدال‌آوران آسیایی بین آن‌ها حضور داشتند. 

فصیحی در پایان گفت: خوشبختانه من در مسیر رشد و پیشرفت قرار گرفته بودم که توانستنم آن‌جا با عملکرد مطلوبی که از خود نشان دادم، روز خوبی را رقم بزنم. خداراشکر این تلاش‌ها منجربه به نتیجه‌ای شد که ما را برای آینده امیدوارتر کرد. امیدوارم این روند ادامه پیدا کند و شاهد نتایج بهتری در آینده باشیم.

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: