به گزارش گروه ورزشی خبرگزاری برنا؛ یدالله محبی، آزادکار تیم ملی کشتی درخصوص قطعی شدن سهمیه سنگین‌وزن کشتی آزاد برای کشورمان به خبرنگار برنا گفت: مهم‌ترین مسئله برای تیم ملی کشورمان این بود که با سهمیه کامل به المپیک برود و در سنگین وزن سهمیه نگرفته بودیم، خدا را شکر مثبت اعلام شدن تست دوپینگ دو ورزشکار باعث شد هم تیم ایران عنوان سوم را از آن خود کند و هم در سنگین وزن سهمیه المپیک برای تیم ملی کشورمان به دست بیاید و راه حضور در المپیک هموارتر شود. 

وی افرود: امیدوارم هرکسی که دوبنده تیم ملی در المپیک تن می‌کند، بتواند بهترین نتیجه را کسب کند تا افتخاری باشد برای همه هموطنان عزیزمان. 

محبی اظهار داشت: در آخرین مرحله اردویی که داشتیم، کادر فنی با ما صحبت کرد و نظرشان این بود که بین همین آزادکارانی که در اردو تیم ملی هستند، مناسب‌ترین فرد و بهترین نفر را به المپیک اعزام خواهند کرد. در این خصوص هدف خاص و مشخصی ندارند و برای آن‌ها فرقی ندارد که چه کسی اعزام شود، غلامرضا محمدی اعلام کرد که می‌خواهد بهترین نفر را به المپیک اعزام کند.

آزادکار تیم ملی کشتی گفت: صحبتی درخصوص برگزاری مسابقات انتخابی یا اعزام به تورنمنت‌های دیگر را من نشنیدم و این موضوع پس از رقابت‌های قهرمانی آسیا مشخص خواهد شد، انشاالله باید ببینیم که در مرحله بعدی اردو چطور می‌شود. حدود 5 ماه تا المپیک باقی مانده و در این فاصله می‌توان آماده شد و به سطح آمادگی مطلوبی رسید اما ما هم دو مرحله اردو بودیم و شرایط خوبی داریم.

خبرنگار: پرفام ذاکرانی

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: