به گزارش گروه ورزشی خبرگزاری برنا؛ دقایقی قبل خبری در فضای مجازی پیرامون مصدومیت دیاباته منتشر شد مبنی بر اینکه این مهاجم استقلال تا پایان سال مسابقات را از دست داده است.

اسماعیل خلیل‌زاده سرپرست مدیرعاملی باشگاه استقلال پیرامون این موضوع به خبرنگار برنا گفت: متاسفانه در روزی که استقلال بازی دارد برخی به دنبال درست کردن حاشیه برای تیم هستند. خبر دوری دیاباته تا پایان سال کذب محض است و به امید خدا او خیلی زود به تمرینات استقلال اضافه خواهد شد.

وی در ادامه افزود: کادر پزشکی تمام تلاش خود را می‌کند که این بازیکن به دیدار بعدی استقلال در آسیا برسد.

سرپرست باشگاه استقلال در پاسخ به سوال دیگری پیرامون دستمزد این بازیکن اظهار داشت: طبق قرارداد ما به این بازیکن پرداختی‌هایی داشته‌ایم و البته آخرین قسط این بازیکن باقی مانده که در تلاش هستیم در اولین فرصت پرداختی‌های او را به روز کنیم.

خلیل‌زاده در پایان خاطرنشان کرد: امیدورام استقلال بتواند در بازی امروز خود مقابل ذوب‌آهن به برتری برسد. البته نبود تماشاگران می‌تواند در این دیدار تاثیرگذار باشد، اما هواداران بدانند مجموعه باشگاه از بازیکنان، کادر فنی تا مدیریت تمام سعی خود را برای کسب بهترین نتیجه و خوشحالی آنها انجام می‌دهند وبه امید خدا در بازی امروز هم پیروز خواهیم شد.

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: