به گزارش گروه ورزشی خبرگزاری برنا؛ هادی ساعی، عضو هیات اجرای کمیته ملی المپیک، درباره دیدار روز گذشته این هیات با وزیر ورزش و جوانان در گفتگو با خبرنگار برنا عنوان کرد: برای اولین بار بود که این جلسه برگزار شد. البته قرار شد از این پس حداقل هر سه ماه یک‌بار این جلسات تشکیل شود. در این جلسه یکسری موارد درخصوص وضعیت فدراسیون‌ها و ورزش کشور بود که خدمت وزیر عرض کردیم. امیدوارم با جلساتی که برگزار می‌شود و هماهنگی و همدلی که وجود دارد بتوانیم مسیر رشد ورزش را هموارتر از قبل کنیم.

او درمورد آخرین وضعیت تیم‌ها برای حضور در المپیک 2020 توکیو گفت: اکثر تیم‌ها در اردو هستند که خوشبختانه به تازگی در شمشیربازی هم موفق شدیم کسب سهمیه کنیم اما متاسفانه با شیوع ویروس کرونا خیلی از مسابقات لغو شد. این اتفاق نه تنها ورزش ایران بلکه ورزش دنیا را تحت تاثیر قرار داده و قطعا با این روند تاثیرات منفی بیشتری را بر ورزش دنیا شاهد خواهیم بود.

ساعی درمورد مسابقات پیش روی تیم‌ملی تکواندو توضیح داد: تیم‌های ملی مسابقات قهرمانی آسیا را در پیش داشتند که به دلیل ویروس کرونا لغو شد و فقط الان تیم‌ها در اردو هستند که با این شرایط احتمال می‌رود رقابت های انتخابی المپیک 2020 هم که در بخش بانوان داشتیم به تعویق بیفتد.

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: