به گزارش گروه ورزشی خبرگزاری برنا؛ محمدحسن انصاری‌فرد، مدیرعامل باشگاه پرسپولیس درخصوص به تعویق افتادن بازی این تیم مقابل التعاون عربستان در لیگ‌ قهرمامان آسیا در گفتگو با خبرنگار برنا اظهار داشت: امروز نامه‌ای به AFC زدیم به خاطر اینکه تکلیف ما را مشخص کند چون ما هم هتل رزرو کرده بودیم و هم محل مسابقه را تعیین کرده بودیم. AFC دقایقی پیش به ما اعلام کرد که به خاطر بسته شدن پروازهای امارات بازی ما با التعاون در این کشور به تعویق می‌افتد ولی تاریخی به ما اعلام نکرد.

وی در ادامه افزود: AFC همچنین نامه‌ای به باشگاه التعاون عربستان زده و اعلام کرد که کویت را به عنوان میزبان نمی‌پذیرد و باید یه کشور ثالث دیگر انتخاب کند.

وی همچنین درباره دیدار پرسپولیس و شهرخودرو خاطرنشان کرد: دوست داشتیم مقابل هواداران بازی کنیم‌ ولی تابع قانون و سازمان لیگ هستیم. شورای تامین تصمیم گرفته که بدون تماشاگر بازی کنیم و امیدواریم بتوانیم‌ با برد از زمین خارج شویم و راه قهرمانی‌ را هموار کنیم.

انصاری‌فرد درخصوص تعیین تکلیف بازی پرسپولیس و سپاهان نیز اعلام کرد: ما لایحه دفاعی خود را به کمیته انضباطی دادیم و امیدواریم که رای بازی با سپاهان به زودی اعلام شود.

او درباره وضعیت استوکس نیز گفت: متاسفانه هنوز خبری به ما نداده و ما منتظر هستیم که برگردد و تکلیف او را مشخص کنیم.

خبرنگار: علی شفیعی جم

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: