به گزارش گروه ورزشی خبرگزاری برنا؛ فرید فتاحیان، دبیر فدراسیون شنا، شیرجه و واترپلو که به تازگی به عنوان سرپرست واحد بین‌الملل کمیته ملی المپیک انتخاب شده، در گفتگو با خبرنگار برنا در این خصوص بیان کرد: واحد بین‌الملل مخصوصا در کمیته ملی المپیک، یکی از مهم‌ترین ادارات این مجموعه است. ما به دنبال این هستیم که اوایل سال آینده یک مدیر اجرایی برای فدراسیون شنا، شیرجه و واترپلو معرفی کنیم. از طرفی در حال حاضر من به عنوان سرپرست واحد بین‌الملل هستم و باید تصمیم نهایی در این مورد گرفته شود تا در فدراسیون بمانیم یا به عنوان مسئول واحد بین‌الملل کمیته به کار خود ادامه دهم.

وی افزود: فعالیت واحد بین‌الملل کمیته ملی المپیک بسیار حساس و مهم است، خصوصا باتوجه به این که در آستانه المپیک هستیم و فعالیت‌ها و هماهنگی‌ها باید توسط کمیته بین الملل صورت بگیرد.

فتاحیان در پایان گفت: سجادی به عنوان سرپرست کاروان اعزامی به المپیک 2020 توکیو حضور دارد و با مدیریت او بخش اعظمی از فعالیت‌های مرتبط با المپیک از طریق کمیته ملی المپیک انجام می‌شود. تمام مکاتبات روزمره با کمیته بین‌المللی المپیک، شورای المپیک آسیا و کشورهایی که عضو این کمیته هستند، از طریق واحد روابط بین‌الملل انجام خواهد شد.

خبرنگار: پرفام ذاکرانی

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: