به گزارش گروه ورزشی خبرگزاری برنا و به نقل از وب سایت فدراسیون ورزش‌های جانبازان و معلولین، مراسم معارفه سید محمد شروین اسبقیان، ریاست جدید فدراسیون امروز دوشنبه ۲۶ اسفند ماه با حضور مهدی علی نژاد معاون توسعه ورزش قهرمانی، عبدالحمید احمدی معاونت فرهنگی وزارت ورزش و جوانان و سردار قاسمی مشاور امور ایثارگران وزیر ورزش و جوانان، محمود خسروی وفا رئیس و هادی رضایی دبیر اجرایی کمیته ملی پارالمپیک، سید محمد پولادگر رئیس فدراسیون تکواندو، محمدرضا مظلومی رئیس فدراسیون نابیانایان و کم بینایان، مسئولان و کارکنان برگزار شد.

در ابتدا مراسم علی نژاد عنوان کرد: مراسم تودیع و معارفه یادآور تغییرات زندگی و ظرفیت افراد است. از حضور همه‌ی شما مسئولین و کارکنان محترم در این ایام سپاسگزاری می‌کنم.

وی ادامه داد: اهدا نشان عالی کمیته بین المللی پارالمپیک به خسروی وفا نشان دهنده عملکرد عالی ورزش جانبازان و معلولین در طول این سال‌ها است و این مسئولیت‌ها را سنگین‌تر می‌کند.

علی نژاد در پایان گفت: از صمیمی برای زحماتی که در فدراسیون ورزش جانبازان و معلولین کشید بسیار تشکر می‌کنم و امیدواریم که شاهد روزهای درخشانی در پارالمپیک ۲۰۲۰ توکیو باشیم و تیم‌ها به بهترین نحو عمل نمایند.

محمود خسروی وفا رئیس کمیته ملی پارالمپیک اظهار داشت: مراسم امروز و این رفت و آمدها بخشی از چرخه زندگی است. ضمن تشکر از زحمات صمیمی، در ادامه راه برای اسبقیان آرزوی موفقیت می‌کنم.

ریاست کمیته ملی پارالمپیک در پایان گفت: این فدراسیون نیروهای جوان و با تجربه‌ای دارد و از ظرفیت‌های بالایی برخوردار است. امیدوارم با بهره گیری از خدمات ویژه نیروهای متعهد و جوان این مجموعه باز شاهد تداوم موفقیت‌های فدراسیون و اسبقیان باشیم.

اسبقیان ریاست جدید فدراسیون بیان کرد: از تمام مسئولین و همکاران عزیز که در این روزهای خاص کرونایی در این مراسم حاضر شدند و برای ورزش جانبازان و معلولین ارزش خاصی قائل هستند بسیار تشکر می‌کنم.

وی ادامه داد: امیدوارم که در مسیر پیش رو با همکاری مسئولان وزارت ورزش و خسروی وفا که پدر معنوی ورزش جانبازان و معلولین است بتوانیم روند موفقیت گذشته را دنبال کنیم.

ریاست جدید فدراسیون در پایان گفت: در نخستین سفر کاری‌ام راهی دیار کرمان شهر سردار شهید سپهبد حاج قاسم سلیمانی خواهم شد تا به مقام شامخ این شهید بزرگوار ادای دین کرده باشم و پس از آن به آذربایجان غربی و اشنویه سفر خواهم کرد تا با حضور بر مزار پهلوان و قهرمان ایران سیامند رحمان ادای احترام کنم.

گفتنی است، در پایان این مراسم، به پاس زحمات صمیمی در فدارسیون، لوح تقدیری از سوی وزیر محترم ورزش و جوانان و همچینین تابلو فرشی از سوی ریاست کمیته ملی پارالمپیک به نماینده او اهدا شد.

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: