به گزارش گروه ورزشی خبرگزاری برنا و به نقل از بخش رسانه‌ای باشگاه پیکان، حمیدرضا گرشاسبی درباره بحث تعطیلی این فصل لیگ برتر گفت: مسلماً جان یک انسان مهمتر از فوتبال است و متاسفانه این روزها شاهد رشد بیماری کرونا در سطح کشور و دنیا هستیم. می‌بینیم که این ویروس با چه سرعتی تمام جهان را به خطر انداخته و هزاران نفر دچار مصیبت شده‌اند و رشد این ویروس لیگ‌های بسیاری از کشورها به تعطیلی کشانده است. به نظرم در این شرایط ادامه لیگ میسر نیست و باید تاکید کنم تصمیم گیرنده ستاد کرونا خواهد بود. از طرفی خود اهالی فوتبال و خانواده‌های‌شان هم نگرانی‌های به حقی دارند.

گرشاسبی در ادامه گفت: به عنوان یک ایرانی از هموطنان درخواست می‌کنم توصیه‌های پزشکی را خیلی جدی بگیرند. یک غفلت جان چندین نفر را در معرض خطر قرار می‌دهد و تبعات جبران‌ناپذیری دارد و آثار مخرب زیادی را برای سال‌ها به جا می‌گذارد. ان‌شاءالله که این ویروس مخرب خیلی زود از کشورمان و تمامی دنیا برچیده شود.

مدیرعامل پیکان درخصوص زمان از سرگیری تمرینات این تیم گفت: تمرینات پیکان از حدود دو هفته قبل تعطیل است اما اطلاع دارم بازیکنان تیم در منزل یا محیط امن به صورت اختصاصی تمرین دارند، تمرینات گروهی همچنان تعطیل است تا هرگاه مسئولان صلاح دیدند لیگ آغاز شود. برنامه تمرینات از جانب کادر فنی اعلام شود. برای مجموعه باشگاه حفظ سلامت اعضای تیم در اولویت است و به خاطر احتمالات روی سلامتی آنها ریسک نکرده‌ایم.

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: