به گزارش گروه ورزشی خبرگزاری برنا؛ امید عالیشاه، هافبک مازندرانی و مطرح تیم فوتبال پرسپولیس که قابلیت بازی در نقش وینگر را نیز به خوبی دارد، یکی از با سابقه‌ترین بازیکنان این تیم نیز به شمار می‌رود و جزو کاپیتان‌های پرسپولیس نیز به شمار می‌رود. در ادامه گفتگوی خبرنگار برنا با این بازیکن پرسپولیس را می‌توانید آن را بخوانید:

آقای عالیشاه در روزهای تعطیل نوروز چه کار می‌کنید؟

سال 99 را به همه مردم ایران و بویژه پرسپولیسی‌ها تبریک می‌گویم. امیدوارم سال خوبی پیش روی همه ما باشد و این بیماری نیز هر چه زودتر از کشور ما و تمام دنیا برود. من هم مانند اکثر مردم در قرنطینه خانگی هستم.

شما پیش از این هم مردم را به در خانه ماندن و به طور خاص نرفتن به شمال هم تشویق کرده بودید؟

روزهای سختی سپری می‌شود برای همه افراد. ما درتمام چالش‌ها شرکت کردیم. بله در حال حاضر هم تاکید دارم مردم به مسافرت نروند. ما روز سیزدهم فروردین روز طبعیت یا سیزده بدر خودمان را پیش رو داریم و امسال برخلاف همه سالها بیرون نرفتن بسیار اهمیت دارد. در خانه ماندن کار راحتی نیست بویژه اینکه شما عادت داشته باشید هر روز تمرین کنید و شغل حرفه‌ای شما ورزش و بوِیژه فوتبال باشد. به هر حال برای کمک به مقابله با ویروس کرونا باید در خانه بمانیم و من هم این روزها در خانه و به صورت اختصاصی تمرین می‌کنم. مهمترین کاری که از دست هر فردی بر می‌آید رعایت توصیه‌‌های بهداشتی است.

هواداران فوتبال در سراسر جهان و در ایران  منتظر هستند تا دوباره رقابت‌ها آغاز شود، خطاب به هوادران پرسپولیس در این باره چه صحبتی دارید؟

دل همه برای فوتبال تنگ شده است، هم ما بازیکنان و هم تماشاگران. ما همیشه از حمایت هواداران ممنون بوده و هستیم. هواداران بی‌شک خودشان می‌دانند برای بازگشت به شرایط عادی و آغاز مسابقات باید همه همکاری کنند.

امیدوارم با کمترین خسارت وضعیت فعلی را پشت سر بگذاریم تا تمرینات و بازی‌ها دوباره آغاز شود و  بتوانیم چهارمین قهرمانی متوالی را کسب کنیم. تمام مجموعه پرسپولیس به دنبال خوشحال کردن هواداران هستند.

وبگردی

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: