به گزارش گروه ورزشی خبرگزاری برنا؛ دویست و سی و هفتمین نشست شورای معاونان وزارت ورزش و جوانان به ریاست دکتر مسعود سلطانی فر برگزار شد

مسعود سلطانی فر در نخستین جلسه شورای معاونان وزارت ورزش و جوانان با تقدیر از مدیران کل استانی و روسای فدراسیون های ورزشی گفت: من به همراه معاونان و مدیران ستادی و استانی و همینطور روسای فدراسیون های ورزشی از اولین روز سال جدید همراه و در کنار مدیران کشوری و مسئولان وزارت بهداشت در یک تقسیم کار ملی برای پیشگیری مقابله با ویروس کرونا حاضر هستیم. 

وزیر ورزش و جوانان ادامه داد: عملکرد ادارات کل استانی و فدراسیون های ورزشی و 3 هزار سازمان مردم نهاد در موضوع مقابله با ویروس کرونا درخشان و چشمگیر بود. من از همه آنها برای مشارکت در این حرکت ملی و مهم تشکر می کنم و تمامی ادارات کل بایستی ستاد مقابله با کرونا را با مشارکت هیات های پزشکی ورزشی تشکیل دهند. 

سلطانی فر اظهار داشت: تا امروز 330 مکان ورزشی در اختیار ستادهای ملی استانی قرار گرفته که 80 خوابگاه و مکان ورزشی تجهیز و مورد استفاده قرار گرفته و تا زمان عادی شدن شرایط و اعلام مسئولان کشور در اختیار این ستادها خواهد بود

او افزود: سازمان های مردم نهاد و جوانان در پیشگیری و مقابله با ویروس کرونا نقش موثری داشتند، از تهیه ماسک تا مواد ضدعفونی کننده و آموزش به مردم و مشارکت با سایر دستگاه‌ها و حتی طراحی اپلیکیشن، جوانان سمن‌ها نقش خود را به خوبی ایفا کردند و از همه آنها تشکر می کنم. 

سلطانی فر درباره آغاز لیگ و مسابقات گفت: راه اندازی لیگ‌ها و مسابقات ورزشی تابع تصمیمات ستاد ملی مدیریت ملی مدیریت بیماری کرونا خواهد بود.

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: