به گزارش گروه ورزشی خبرگزاری برنا؛ نجمه خدمتی، بانوی المپیکی تیم ملی تیراندازی کشورمان، در خصوص اتفاقات سال قبل طی گفتگو با خبرنگار برنا بیان کرد: ابتدا سال 99 را به همه هموطنان عزیزم تبریک عرض می‌کنم، ان‌شاءالله سالی سرشار از سلامتی، موفقیت و خوشحالی برای همه مردم ایران باشد. یکی از اتفاقات خوبی که در سال 98 برای من افتاد این بود که در اردیبهشت ماه اولین سهمیه المپیک 2020 توکیو را برای کشورم کسب کنم و اولین مسافر کاروان ایران در بازی‌های توکیو باشم. این موضوع واقعا باعث خوشحالی من و همچنین خوشحالی مردم عزیز شد.

وی افزود: اتفاقات بسیار تلخی در سال 98 رخ داد و این سال با شیوع ویروس کرونا در ایران و جهان به پایان رسید. در حال حاضر شرایط و وضعیت کشورمان به دلیل گسترش این بیماری کمی متشنج است.

خدمتی اظهار داشت: از هموطنان عزیزم تا به الان باوجود شرایط سختی که دارند در منزل ماندند، خواهش می‌کنم باتوجه به انتقال سریع این بیماری بازهم در خانه بمانند تا مانع گسترش بیشتر این ویروس و قطع زنجیره انتقال کرونا شوند.

بانوی المپیکی تیم ملی تیراندازی کشورمان در پایان گفت: ویروس کرونا را فقط می‌توانیم با قطع زنجیره انتقال آن شکست دهیم. امیدوارم در سال 99 شروع خوب و موفقی داشته باشیم و تا پایان سال با خبرهای خوش و اتفاقات امیدوارکننده، این سال را به پایان برسانیم. 

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: