به گزارش برنا از شهرکرد؛ رئیس هیات مدیره شرکت شهرکهای صنعتی پس از بازدید از شهرک صنعتی لردگان بهمراه با نماینده محترم مردم این شهرستان در مجلس شورای اسلامی طی نشستی با وی، گفت: شهرک صنعتی لردگان با مساحت 200 هکتاری دارای 146 هکتار فاز عملیاتی می باشد که از زیر ساخت های آب ، برق ،گاز ،تلفن ثابت و همراه برخوردار می باشد.

وی با بیان اینکه شهرک صنعتی لردگان در گذرگاه مبادلاتی استراتژیک قرار گرفته است ،خاطرنشان کرد:‌ تعداد قراردادهای منعقده در این شهرک صنعتی 98  قرارداد و به مساحت 40 هکتار است که تاکنون 37 قرار داد ، پروانه بهره برداری با اشتغال اسمی 555 نفر و میزان سرمایه گذاری 113 میلیارد ریال ،اخذ  کرده اند.

 مدیرعامل شرکت شهرکهای صنعتی چهارمحال و بختیاری با بیان اینکه پروژه استقرار اصناف شهرستان لردگان بزودی در این شهرک اجرایی می شود تصریح کرد: در بازدید امروز همچنین مقرر شد پروژه های در خصوص فضا سازی ،امنیت و کنترل ورودی های ،تعیین محدود های در دست تعرض در اولویت کاری این شرکت قرار بگیرد.

نماینده مردم شهرستان لردگان در مجلس شورای اسلامی نیز پس از این بازدید گفت:خوشبختانه اقدامات صورت گرفته از جنبه زیر ساختی در شهرک صنعتی لردگان تاکنون مناسب و رضایت بخش است و به این جهت بنده از مجموعه شرکت شهرکهای صنعتی استان تشکر می کنم و انتظار می رود این روند همچنان استمرار داشته باشد.

دکتر محمد خالدی با بیان اینکه بزودی می بایست ستاد سرمایه گزاری شهرستان تشکیل شود تصریح کرد:با عنایت زیرساخت های مطلوب موجود در شهرک صنعتی لردگان می طلبد تلاش های کارشناسی شده ای در  سطح شهرستان و حتی استان  در جهت جذب سرمایه گذاران بخش صنعت برای این شهرک صنعتی صورت بپذیرد.