به گزارش برنا از شهرکرد؛ علیرضا شفیع‌زاده اظهار داشت: موضوعات ترافیکی در نواحی و شهرک‌های صنعتی استان از دغدغه‌های اصلی مردم، مسئولان و واحدهای صنعتی است که تاکنون برخلاف برگزاری جلسات و نشست‌های متعدد متأسفانه راهکار مشخصی برای حل آن در دستور کار قرار نگرفته اما این مشکلات با هدف افزایش امنیت ترافیکی و اجتماعی به جدیت پیگیری و رفع خواهد شد.

وی با بیان اینکه گشت‌های پلیس در نواحی و شهرک‌های صنعتی استان به زودی مستقر می‌شود، افزود: اصلاح ورودی‌ها و خروجی‌ها و نصب پل‌های عابر پیاده مقابل آن‌ها، نصب علائم راهنمایی و رانندگی و دوربین‌های ثبت تخلفات رانندگان و مهندسی ترافیک معابر از دغدغه‌های اصلی این شرکت در نواحی و شهرکهای صنعتی استان است.

مدیرعامل شهرک‌های صنعتی چهارمحال و بختیاری بیان کرد: در نخستین گام طرح آموزش مقررات راهنمایی و رانندگی پرسنل واحدهای صنعتی استان در یک برنامه زمانبندی شده به عنوان یک نیاز اجتماعی و وظیفه قانونی با مشارکت راهنمایی و رانندگی استان به زودی اجرا می‌شود.

شفیع‌زاده خاطرنشان کرد: نظارت‌های پیشگیرانه بیشتر در سطح نواحی و شهرک‌های صنعتی استان با هدف جلوگیری از حوادث احتمالی انجام می‌شود.