به گزارش خبرگزاری برنا از شهرکرد؛  عبدالمجید رئیسی پیش‌ازظهر امروز در نشست شورای آموزش و پرورش شهرستان لردگان با اشاره به برنامه‌های سال جاری این نهاد اظهار کرد: امروز نشست شورای آموزش و پرورش این شهرستان در خصوص هماهنگی برگزاری کنکور سراسری، پروژه مهر، اوقات فراغت، اداره مدارس هیأت امنایی و واگذاری ظرفیت‌‎های بلا استفاده به بخش خصوصی تشکیل شده است.

رئیس اداره آموزش و پرورش شهرستان لردگان با اشاره به برگزاری کنکور سراسری در این شهرستان گفت: در شهرستان لردگان آزمون سراسری کنکور دانشگاه‌ها در 19 حوزه و در رشته‌های ریاضی، علوم تجربی، علوم انسانی، هنر و زبان‌های خارجی در تاریخ 24 و 25 تیرماه برگزار خواهد شد.

وی با اشاره به اینکه اقدامات لازم برای برگزاری کنکور سراسری در شهرستان لردگان انجام شده است خاطرنشان کرد: تمهیدات لازم برای برگزاری آزمون سراسری کنکور در این شهرستان صورت گرفته و شهرستان لردگان از آمادگی کامل برخوردار است.

رئیسی تصریح کرد: شهرستان لردگان از ظرفیت علمی، پژوهشی و پرورشی بسیار خوبی برخوردار است و دانش‌آموزان این شهرستان دارای استعداد و توانایی علمی خوبی هستند.

این مسؤول ادامه داد: در تلاش هستیم امسال نیز همانند سال‌های گذشته کنکور سراسری در شهرستان لردگان به نحوه مطلوب و مفید برگزار و بهترین خدمات به داوطلبان این آزمون ارائه شود.