به گزارش خبرگزاری برنا از شهرکرد؛  فاطمه دوستی با بیان اینکه بازارچه تولیدات زنان فرصت مناسبی برای معرفی توانمندی‌های زنان ما است، اظهار کرد: در این بازارچه غرفه هنرمندان، فروشگاه مجازی، گردشگری، اغذیه سبز، عکاسی، محصولات کشاورزی، تولیدت صنایع دستی و فرش و سازمان‌های مردم نهاد راه‌اندازی خواهد شد.

مدیرکل امور بانوان و خانواده استانداری چهارمحال بختیاری ایجاد اشتغال، معرفی توانمندی‌های بانوان، ایجاد بازار فروش، شناخت یکدیگر تولیدکنندگان و تبادل تجربیات و برگزاری کارگاه‌های آموزشی را از مهم‌ترین دستاوردهای این نمایشگاه عنوان کرد و افزود: راه‌اندازی این بازارچه در بالا بردن توان اقتصادی بانوان و زنان هنرمند این استان نقش بسزایی دارد.

وی فراهم کردن زیرساخت‌های لازم برای کارآفرینی و ایجاد اشتغال را بسیار با اهمیت برشمرد و افزود: توانمندسازی زنان با آموزش‌های فنی و حرفه‌ای می‌تواند راه‌حل مناسبی در جهت کارآفرینی و تقویت اقتصاد خانواده باشد.

دوستی با اشاره به برنامه‌های هفته عفاف و حجاب در چهارمحال و بختیاری گفت: همزمان با آغاز هفته عفاف و حجاب برنامه‌های مختلف فرهنگی، معنوی و بصیرتی در چهارمحال و بختیاری اجرا خواهد شد.

مدیرکل امور بانوان و خانواده استانداری چهارمحال بختیاری ادامه داد: همزمان با هفته گرامیداشت عفاف و حجاب و در راستای ترویج فرهنگ عفاف و حجاب در بین بانوان به ویژه نسل جدید نمایشگاهی از محصولات عفاف و حجاب در این استان برپا خواهد شد.