به گزارش برنا از شهرکرد؛ غلامرضا محمدی در دیدار استاندار چهارمحال و بختیاری با مدیران تامین اجتماعی استان گفت: حدود 479 هزار نفر که 52 درصد از جمعیت استان را شامل می شود، از خدمات بیمه تامین اجتماعی بهره مندند.

وی با بیان اینکه جمعیت بیمه شدگان چهارمحال و بختیاری یک درصد بیمه شدگان تامین اجتماعی کشور را شامل می شوند، ادامه داد: هم اینک 14 شعبه ثابت، 19 شعبه اغماری و یک شعبه کارگزاری تامین اجتماعی در استان فعال است.

محمدی افزود: طی سال گذشته در راستای تحقق دولت الکترونیک و خدمات غیرحضوری، تامین اجتماعی این استان، رتبه های برتر در ارائه خدمات غیر حضوری را در بین شعب تامین اجتماعی کشور کسب کرد.

وی تصریح کرد: ایجاد پرونده الکترونیک و بازرسی الکترونیک دو طرح جدید تامین اجتماعی این سازمان در سال جاری است.

مدیرکل تامین اجتماعی استان ادامه داد: با رویکرد جدید سازمان تامین اجتماعی، کیفیت خدمات این سازمان با بهره گیری از فناوری اطلاعات و ارتباطات به مخاطبان و شرکای اجتماعی ارتقاء می یابد و در این راستا طرح پرونده الکترونیک بیمه شدگان یکی از طرح هایی است که در امسال اجرا می شود.

قاسم سلیمانی دشتکی ، استاندار چهارمحال و بختیاری نیز در این دیدار از زحمات پرسنل و کارکنان تامین اجتماعی استان در راستای خدمات به افراد زیرپوشش این نهاد تقدیر کرد.

به گزارش برنا،25تیرماه روز بهزیستی و تامین اجتماعی نامگذاری شده است