به گزارش برنا از شهرکرد ؛علی کاظمی در نشست شورای برنامه‌ریزی و توسعه استان، اظهار کرد: استانی می‌تواند بیشترین اعتبار را از اعتبارات ملی بگیرد که تلاش بیشتری انجام دهد.

وی تصریح کرد: یکی از مشکلات استان که حتما باید از طریق اعتبارات ملی به آن رسیدگی شود، سرانه فضای ورزشی است که در برخی از شهرهای استان برای هر نفر 14 سانتی‌متر بوده و بسیار کمتر از فضای معمول است.

نماینده مردم اردل، فارسان، کیار و کوهرنگ در مجلس شورای اسلامی افزود: خلوت و تخلیه شدن روستاها یک معضل است که نشان از نیاز روستاها به رسیدگی بیشتر است.

کاظمی خاطرنشان کرد: عدالت در بسیاری از بخش‌ها در تخصیص بودجه به روستاها رعایت نشده و امتیازات لازم نظیر آب‌رسانی در بین آن‌ها یکسان نیست.

وی گفت: مردم ولی نعمت مسئولین هستند و باید با آن‌ها با عدالت برخورد شود.

این نماینده مجلس اظهار کرد: مدیران باید بدانند موضوع تکریم ارباب رجوع بسیار حیاتی است و در دین نیز به آن اشاره شده است.

کاظمی تصریح کرد: مدیران باید سهم مناطق محروم از اعتبارات را بیشتر در نظر بگیرند و از اعتبارات ملی نیز برای آن‌ها در نظر گرفته شود.

وی خاطرنشان کرد: نارضایتی شدیدی میان معلمان استان که دوره تعهد خدمت‌شان در مناطق محروم به پایان رسیده است وجود دارد و لازم است تمهیدات لازم در جهت انتقال آن‌ها به مناطق برخوردار اندیشیده شود.

نماینده مردم اردل، فارسان، کیار و کوهرنگ در مجلس شورای اسلامی گفت: اگر به آموزش استان توجه ویژه‌ای نشود مشکلات عدیده‌ای بوجود خواهد آمد.