به گزارش برنا از شهرکرد؛ علیداد خدادادی  اظهار کرد: مردادماه امسال چهارمین جشنواره استانی شعر آفتاب رسالت در شهرستان کوهرنگ برگزار می‌شود.

رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان کوهرنگ ادامه داد: این جشنواره در راستای مدح پیامبر اعظم حضرت محمد (ص) و اهل بیت عصمت و طهارت برگزار و نفرات برتر معرفی و تجلیل خواهند شد.

وی افزود: این جشنواره با حضور شاعرانی از سراسر چهارمحال و بختیاری 21 مردادماه امسال در شهرستان کوهرنگ برگزار و شعرا برای کسب عنوان برتر با هم به رقابت می‌پردازند.

خدادادی تصریح کرد: شهرستان کوهرنگ شاعران صاحب نام و با ذوق دارد که اشعار زیادی را در مدح پیامبر (ص) و اهل بیت (ع) سرودند و چهارمین جشنواره استانی شعر آفتاب رسالت با این موضوع در این شهرستان برگزار خواهد شد.

وی بیان داشت: علاقمندان برای شرکت در این دوره از جشنواره آثار ادبی خود را تا 15 مردادماه امسال به دبیرخانه جشنواره ارسال کنند.

رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان کوهرنگ ادامه داد: به نفرات اول تا سوم چهارمین جشنواره استانی شعر آفتاب رسالت کوهرنگ جوایز خوبی اهدا خواهد شد.

وی خاطرنشان کرد: شهرستان کوهرنگ هنرمندان زیادی در رشته‌های ادبی، شعر، خطاطی، نقاشی، خوشنویسی و ... دارد و توسعه زیرساخت‌ها برای درخشش بیشتر این هنرمندان در سطح استانی و کشوری لازم و ضروری است.