امام جمعه کرمانشاه: زنان یکی از ارکان مهم و اثرگذار کشور هستند

امام جمعه کرمانشاه: زنان یکی از ارکان مهم و اثرگذار کشور هستند

نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه کرمانشاه براهمیت حضور زنان در تمام رخدادهای کشور تأکید کرد و گفت: زنان یکی از ارکان مهم و اثرگذار جمهوری اسلامی ایران هستند.

به گزارش برنا؛  آیت الله «مصطفی علما» در دیدار بسیج جامعه زنان سپاه نبی اکرم (ص) استان کرمانشاه با استناد به سخنان امام راحل که گفته‌اند «زنان قم رهبران من هستند» افزود: این سخن امام راحل مفهوم بلندی دارد زیرا امروز بعد از گذشت ۴۴ سال از انقلاب نقش زنان در جنگ، در پس از جنگ، دوران کرونا، کمک های پشت جبهه، کمک های ارزشمند برای همه برنامه های انقلاب و حضور گسترده این بانوان در برنامه راهپیمایی همه موثر و ارزشمند بوده است.

آیت الله علما افزود: خانم ها نقش اساسی را در کشور داشته و دارند و اگر نظر امامین انقلاب بر تشکیل بسیج و اهمیت آن بارها تکرار شده اهمیت بلند این موضوع را می رساند، لذا باید توجه داشته باشیم بخش عظیمی از بسیج را خواهران تشکیل می دهند.

نماینده ولی‌فقیه در استان کرمانشاه افزود: امروز بسیج خواهران در دنیا می درخشد و منحصر به فرداست چون در هیچ‌ کجای دنیا مشابه ندارد.

امام جمعه کرمانشاه تصریح کرد: همین حضور آگاهانه در بسیج است که انقلاب پابرجا و استوار در دنیا می درخشد و نقش بانوان بسیجی در این رابطه بی بدیل است.

وی اظهار داشت: براساس دیدگاه اندیشمندان اسلامی خواهران یکی از ارکان مهم کشور هستند.

قبل از سخنان نماینده ولی‌فقیه در استان کرمانشاه، تعدادی از بانوان بسیجی به ارایه دیدگاه‌های خود پرداختند.

 

آیا این خبر مفید بود؟

نتیجه بر اساس رای موافق و رای مخالف

وبگردی

    نظر شما

    پربیننده‌ترین اخبار کرمانشاه

    مهمترین اخبار

    آخرین اخبار کرمانشاه

    اخبار برگزیده