به نام خدا

کسب موفقیت انتخاب استان کرمانشاه به عنوان مرکز کلان منطقه آمایشی ۳ را به همه مردم استان کرمانشاه تبریک می گویم.

شما عزیزان دانشگاهی نیک می دانید که این موضوع از جنبه های گوناگون قابل بررسی و دارای اهمیت است اما بنده در اینجا به دو موضوع اشاره می کنم:

نخست آنکه این موفقیت بزرگ برای استان کرمانشاه بی شک منشا خیر و تحول در راستای توسعه خدمات سلامت در تمام ابعاد آن از جمله توسعه، آموزش، پژوهش و فناوری، درمان، بهداشت، دارو و غذا، دانشجویی و فرهنگی خواهد بود و زمینه را برای همکاری بیشتر، توام با تعامل و هم اندیشی با استانهای منطقه در جهت اعتلای غرب کشور، فراهم می نماید.

دوم آنکه دست یافتن به این توفیق سهل و ساده نبوده و رسیدن به آن علی رغم کاستی های موجود، تلاش پیگیر و همت بالایی می طلبید که لله الحمد همکاران بنده در دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه با تلاش جمعی قابل تقدیر و مثال زدنی بدان دست یافتند.

تقدیر ویژه من از اعضای محترم هیات امنا، اعضای محترم شورای سیاستگذاری، معاونان دلسوز، اعضای شریف هیات علمی، مدیران و کارکنان گرامی دانشگاه است که خالصانه خود را در راه توسعه دانشگاه وقف نموده اند و لازم می دانم از عنایات خاص جناب آقای دکتر هاشمی وزیر محترم بهداشت، درمان و آموزش پزشکی، معاونان محترم و کلیه مدیران ستادی وزارت متبوع که در این راه دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه را یاری رساندند و نیز مدیران ارشد استان و نمایندگان محترم مردم صمیمانه تقدیر وتشکر کنم.

ما گام مهمی در راستای بازگرداندن اقتدار استان کهن کرمانشاه به عنوان محور و مرکز غرب کشور برداشتیم و امیدواریم درسایه همدلی و تلاش مضاعف در سایر حوزه ها نیز برای تثبیت آن که به حق شایسته این استان دلاور و دانش پرور است، با تمام توان کوشش شده و موفقیت حاصل گردد.

راه مقدس ما در دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه برای رسیدن به اهداف بزرگی که با دقت طراحی گردیده  ،دراز و سخت است، اما هیچ سختی و دشواری نمی تواند در مقابل توکل، وحدت و همت جمعی تاب بیاورد.

با احترام

دکتر حسین کریم

رییس دانشگاه