به گزارش خبرگزاری برنا از کرمانشاه، مهندس جلیل بالایی در بازدید از نمایشگاه ضیافت شهرستان صحنه که در پارک معلم عنوان کرد: صحنه با داشتن هنرمندان بسیار در عرصه های مختلف بویژه صنایع دستی دارای رتبه بالایی در استان و حتی کشور می باشد.

وی ادامه داد : برپایی نمایشگاه دائمی صنایع دستی ویژه هنرمندان و صنعت گران بومی صحنه یکی از اولویت های اساسی این شهرستان است.

مدیر کل اداره میراث فرهنگی با بیان اینکه نمایشگاه دائمی صنایع دستی به صورت پایلوت در صحنه اجرایی خواهد شد تصریح کرد: برپایی نمایشگاه نیازمند کمک همه مسئولین بویژه شهرداری و شورای اسلامی می باشد.

همچنین منوچهر پاشایی مدیر اداره میراث فرهنگی و گردشگری شهرستان صحنه در این خصوص افزود: حفظ صنایع دستی گذشتگان و ابزار آلات قدیمی مردمان این دیار از وظایف مسئولین می باشد و باید این صنعت را احیا و حفظ نمود و به نسل های آینده انتقال داد.

وی خاطر نشان کرد: این نمایشگاه تا پایان ماه مبارک رمضان همه روزه از ساعت 17 الی 23 شب پذیرایی بازدیدکنندگان و همشهریان عزیز می باشد.

پاشایی در پایان گفت : غرفه های پخت غذاهای سنتی و بومی و شیرینی جات محلی بعد از افطار در نمایشگاه پذیرایی روزه داران می باشند.