به گزارش خبرگزاری برنا از کرمانشاه، دکتر اسداله رازانی استاندار کرمانشاه و علاءالدین بروجردی، رئیس کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی صبح امروز از فرماندار دالاهو، مدیرکل شیلات استان و یکی ازکارمندان اداره دامپزشکی شهرستان اسلام آباد غرب که در بیمارستان های امام رضا(ع)، طالقانی و بیستون کرمانشاه بستری هستند، عیادت کردند و در جریان آخرین مراحل درمانی و پزشکی این مجروحان ناشی از حادثه تروریستی روز گذشته دالاهو قرار گرفتند.

 استاندار کرمانشاه و رئیس کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی در این عیادت ضمن دعا برای شفای عاجل این عزیزان تاکید کردند: اقدامات کور تروریستی هیچ تاثیری در امنیت پایدار کشور و استان ندارد و دشمنان نظام انقلاب اسلامی با این کار تنها خباثت و اهداف پلید خود را آشکار می سازند.

بر اثر حادثه تروریستی روز گذشته فرامرز اکبری فرماندار دالاهو از ناحیه شکم و ران، فرزاد افضلی مدیرکل شیلات استان از ناحیه پا و بختیارپور یکی کارمندان اداره دامپزشکی شهرستان اسلام آباد غرب نیز از ناحیه دست مورد اصابت گلوله قرار گرفتند.

همچنین در این حادثه تروریستی که در منطقه ریجاب شهرستان دالاهو رخ داد، غلامرضا کرمی راننده فرماندار شهرستان دالاهو و حجت الله نیک عزم کارمند اداره دامپزشکی استان کرمانشاه به شهادت رسیدند.