به گزارش خبرگزاری برنا، حسین مهاجران اظهار داشت: گوجه‌سبز نوبرانه به بازار آمده است و هر کیلوگرم از این محصول در میادین مرکزی میوه  تره‌بار تهران 50 تا 100 هزار تومان به فروش می‌رسد.

وی افزود: این گوجه‌سبزها تولید قصر شیرین و سر پل ذهاب کرمانشاه است که به صورت نوبرانه به بازار آمده است اما قیمت این محصولات طی روزهای آینده کاهش می‌یابد.

رئیس اتحادیه فروشندگان میوه و تره‌بار ادامه داد: سیب در بازار به قیمت بالایی به فروش می‌رسد به‌طوری‌که هر کیلوگرم سیب قرمز 7 هزار و 500 تومان و سیب سفید 6 هزار تومان به فروش می‌رسد.

وی تصریح کرد: قیمت پرتقال در میادین مرکزی میوه و تره‌بار تغییری نداشته است به طوری که هر کیلوگرم از این محصول 3 تا 7 هزار تومان به فروش می‌رسد.

بنابراین گزارش قیمت‌های ارائه‌شده توسط رئیس اتحادیه میوه‌فروشان میوه و تره‌بار تهران مربوط به میادین مرکزی میوه و تره‌بار است که ممکن است نرخ این محصولات در سطح شهر متفاوت باشد.

قیمت انواع میوه در میادین میوه و تره بار شهرداری تهران کمتر از این ارقام است به طوری که هر کیلوگرم سیب سفید و قرمز در این مراکز حدود 3 هزار و 500 تومان فروش می‌رسد.