به گزارش خبرگزاری برنا، حجت الاسلام محمدطاها مهری، با اشاره به تاکید امام راحل و رهبر معظم انقلاب اسلامی بر مشارکت مردم در انتخابات افزود: مردم باید با داشتن هر سلیقه و تفکری برای تعیین سرنوشت آینده خود و فرزندانشان در انتخابات مشارکت کنند.


وی اظهار کرد: حضور پرشور مردم با رای بالا در انتخابات در نظام مردمی ما، دموکراسی کشور را به رخ جهانیان کشیده و به همان میزان نیز اقتدار ایران اسلامی در سطح بین المللی بالاتر می رود.

امام جمعه گیلانغرب اظهار داشت: اگر رییس جمهوری با پشتوانه و آرای بالای مردم انتخاب شود، تاثیرگذار است زیرا مشارکت مردم در ذهن های جهانیان موثر است.

وی گفت: دولت ها نگاه می کنند تا حضور مردم ایران اسلامی را در عرصه انتخابات که در واقع میزان علاقه مندی و پایبندی آن ها را به نظام، انقلاب و رهبری نشان می دهد بسنجند از این رو همه قشرهای مختلف جامعه وظیفه دارند در این عرصه مشارکت کنند.

مهری افزود: مشارکت مردم در انتخابات، کشورمان را در برابر دشمنان و بدخواهان این نظام بیمه می کند.
وی گفت: مردم باید با انتخاب نامزد اصلح کسی را انتخاب کنند که ولایت مدار و قانون مدار باشد و در همه حال مردم را فراموش نکند و نسبت به آرمان های امام و رهبر معظم انقلاب پایبند بوده و توان و ظرفیت کشور را خوب بشناسد و آن ها را در راه پیشرفت کشور به کار ببندد.

خطیب جمعه گیلانغرب اظهار داشت: نامزدها نیز باید براساس واقعیت های موجود حرف بزنند و نباید مردم را فراموش کنند و به وعده هایی که می دهند نیز پایبند بوده و نگاهشان به توان داخلی و اقتصاد مقاومتی باشد و در این راه مردم نیز ملاک ها و معیارهای رهبر معظم انقلاب اسلامی را نصب العین انتخاب خود قرار دهند.